Jak mohu snížit psychotické příznaky

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
jak mohu snížit psychotické příznaky při užívání ritalinu, mám tendenci fetovat 3 a více dní ritalin, poslední 3 měsíce se u mě psychotické příznaky objevují stále dříve, obvykle během prvních 12 hodin po fetování, jak to mohu vyřešit?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, příteli. Stimulancia mají nepříjemný zvyk vyvolávat u uživatelů psychotické příznaky. Podle "odborníků" k tomu dojde u 100 % lidí, kteří užívají amfetaminy/stimulancia pravidelně po dlouhou dobu nebo při intenzivním užívání. Když jste 3 dny v kuse vzhůru a jen tu a tam máte den volna po dobu 3 měsíců, koledujete si o potíže. A když se podívám do tmy, pravděpodobně užíváte mnohem více Ritalinu, než vám předepsal váš lékař. Amfetaminy užívám přes 30 let a vím, čím si procházíte, je to ošklivé. Musíte pořádně jíst a omezit se na 2 až 3 dny v týdnu. A spát. Neříkejte svému předepisujícímu lékaři, že máte psychotické příznaky. Pokud to uděláte, vysadí vám léky a bude velmi těžké se k nim vrátit. Pokaždé, když budete mít psychotický záchvat, je tu šance, že se zhorší a vy skončíte na psychiatrickém oddělení. A pokud si dostatečně ublížíte, nakonec se psychotické přestávky objeví i bez stimulačních léků, takže musíte zpomalit, jinak vás čeká velký průser. Pobyt na odděleních duševního zdraví není žádná legrace. Takže to, co musíte udělat, je zpomalit, snížit dávku, více spát a jíst / zůstat zdravý. Jak jsem se dostal přes všechny tyhle sračky, udržel se na něm a zůstal mimo nemocnici, bylo následovat příklad, který jsem nastínil, a teď jsem na antipsychotických lécích. Po asi 15 letech na plynu jsem potřeboval být na Anti-Psychotikách, abych zastavil výskyt psychotických příznaků. Jediným problémem je, že k tomu, abyste dostali léky Anti-Psychotic, musíte mít diagnózu duševního zdraví a anamnézu duševní nemoci. Něco, co ve svém životopise nechcete mít. Dávejte na sebe pozor.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Podporuji názor @scoobiedoo. Nejúčinnější, co můžete udělat, je snížit počet dní, kdy užíváte ritalin v kuse, a postupně snižovat dávku. To, že se psychotické příznaky začaly projevovat dříve, svědčí o neurochemických přestavbách a zhoršení psychické sféry i organismu jako celku. Potřebujete sílu a zotavení. Měla by jim být zajištěna normální výživa a dostatečný spánek. Ale pouze na pozadí stabilnějšího a sníženého příjmu ritalinu. Pokud máte ještě nějaké otázky, můžeme v tomto rozhovoru pokračovat v soukromé konverzaci.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Dobrá věc. Jsem rád, že jste na stejné vlně jako já. Děkuji vám za podporu.
 
Top