Question Jak jste "objevili" výzkumné chemické látky?

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
K výzkumu chemických látek jsem se dostal, když jsem jednoho dne pátral po Bromazu, jeho bezpečnostním profilu a legálnosti.
Nemám vzdělání v oboru chemie ani v ničem příbuzném, abych se mohl skutečně zabývat výzkumem těchto látek, ale přesto mě to všechno velmi zaujalo.
Zajímalo by mě, jak jste se všichni dozvěděli o tomto fóru a o RC obecně.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Říká se tomu farmacie. Pokud porovnáte spoustu a spoustu léků s podobnými účinky, zjistíte, že sdílejí některé základní struktury. Říká se jim scaffoldy. Mezi oblíbené scaffoldy patří fenyletylaminy, amfetaminy, substituované fenyletylaminy ( viz Phikal od Alexandra Shulgona), metamfetamin, psychostimulancia mdxx, jsou všechny na bázi fenyletylaminů. Jsou velmi podobné katacholaminům, jako je dopamin, noradrenalin a serotonin. Kathinony jsou další psychoaktivní scaffoldy. Klíčová slova výzkumu ; privilegovaný drogový scaffold a farmaka
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Na rcs jsem narazil prostřednictvím koření, věděl jsem, že účinek nemůže pocházet z bylin, a tak jsem se začal informovat.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
PV-léky: V této knize jsou popsány všechny důležité aspekty chemie, které se týkají chemie a chemie. RC-scéna. Learningcurve risen pro zisk čínské zásilky
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dostal jsem zprávy počasí z chemických společností, které si nechávaly šedý trh položky ve dveřích a pak se přesunul do Japonska, kteří mají řidičský trh 2006 předtím to bylo většinou ústní podání a lékařský papír patentovaných chemických látek, které byly vytvořeny a nebyly testovány
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Výzkumu nových psychoaktivních látek se věnuji již 17 let. Bohužel většina zemí zavedla analogickou legislativu, která činí naši činnost nelegální. Stále však předpokládám, že na trhu s drogami ještě dojde k revolucím a budou objeveny nové třídy látek, jako tomu bylo před časem s JWH
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Doufám, že trojka bude slibná 3cb je skoro hotová, to nesnáším.
názvosloví
Tcb2 se vyvíjí také spolu s některými zbytečně létajícími sloučeninami struktury Slyšel jsem, že něco jiného se mi líbí, nebo sluníčko jen buší do zadku
 
  • Like
Reactions: vis
Top