Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Žádám o přístup. doufám, že budu aktivním účastníkem tohoto fóra a přispěji co nejvíce, jak jen budu moci a je v mých znalostech.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Ahoj, objevil jsem vaše fórum na dreadu, vím něco málo o chemii, myslím, že bychom si měli rozumět všichni. :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Dobrý den, chtěla bych mít přístup i do sekce RC, prosím, a toto místo bude mou domovskou stránkou děkuji
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Dobrý den. Tohle je vaše první návštěva. Pokud chcete pozvánku do sekce RC, věnujte nám více času.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Vítejte!
Po přečtení zde prosím zanechte recenzi.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Potřebuji získat přístup do oddělení rc Vím hodně o hotových výrobcích a také o nákupčím
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
1000 dolarů kamarád nebo Začněte přispívat do fóra a možná získáte přístup. 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Skvělé. Je tam také několik receptů na syntézu kanabinoidů. Přesně v to jsem doufal. V porovnání se zbytkem stránek není receptů na syntézu mnoho, ale pokud to chápu správně, jsou to jen ty zatím neznámé (vysoce experimentální?).

Samozřejmě dávám přednost spíše "skutečnému THC" (jakýkoli psychoaktivní kanabinoid vznikající v přírodní rostlině konopí - syntetizovaný nebo nesyntetizovaný je mi jedno).
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Jsem tady na fóru nový, přišel jsem z hrůzou ze začátku po syntetických kanabinoidech, které už pracuji tady u nás, ale potýkáme se s problémy s mdma, které laboratoře vyráběly (pokud chcete vidět téma, o kterém jsem tvořil), studuji základy chemie a mám přístup k určitým surovinám, hledám další informace, abych se k tomu mohl uplatnit, děkuji za pozornost.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Dobrý den. Dlouholetý posluchač, takříkajíc první volající. Skvělé stránky.. Jako Hive, ale méně trollů... Kudos.. Chci si zasloužit své pruhy a získat přístup do RC..
 
Top