Question Jak přeměnit kokain na kapalinu pro přepravu do USA

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Dobrý den všem,

Můj nejlepší přítel žije v Kolumbii a snažíme se poštou vyvézt jejich největší vývozní kokain. Nechceme do toho zatahovat další osoby, a tak se chystáme využít poštu, abychom se zbavili odpovědnosti. Pokud by někdo nebo lidé mohli dát návod, jak rozpustit do kapaliny pro přepravu a jak rekonstituovat, byl bych vděčný a mohu také projevit svou vděčnost. Chystám se to udělat nic nám nebrání to zkusit tak prosím pomozte nám být co nejbezpečnější. Díky
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kokain je plně rozpustný v ... hádejte v čem? Ve vodě. Problém vyřešen.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ano, vím, že je rozpustný ve vodě, ale existuje lepší alternativa a ještě potřebuji postup pro přeměnu zpět na prášek.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
V každém případě je třeba jej převést do pevného stavu.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Myslím, že jsem dobře nevysvětlil, co potřebuji:

1. Rozpusťte kokain v rozpouštědle, abyste jej mohli skladovat v kapalném stavu.
2. Přeprava z Kolumbie
3. Přeměnit jej zpět na prášek

Komentujte, pokud víte, jak to udělat
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pan @MadHatter vám již odpověděl. Stačí rozpustit ve vodě. Pak vodu odpařte a získáte zpět kokainový prášek.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Okamžitě ji vypreparujte. Nalít do hrnce a postavit na sporák?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Existuje nějaká možnost, že byste vodu z kokainu odstranili vakuovou filtrací na Buchnerově baňce nebo Nutscheho filtru?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Proč nemůžete sušit ve vakuu, ale potřebujete sušení teplem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pro tuto problematiku můžete také použít rotační odparku. Vakuum a mírný ohřev vám pomohou k rychlejšímu provedení.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Hej guyz byl jsem 2 měsíce v Medellínu a taky tam mám dobré amigos, ale tekutina je blbá!!! Dvakrát kontrolují jakoukoli poštu v kapalné formě...
Co potřebuju, je disolutní ve vodě a dát vodu do oblečení, ale otázka je, jak to dostanu zpět? Můžu rozpustit bázi nebo chlorhydrát... nějaký
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Všechny tyto metody, o kterých zde diskutujete, byly vyzkoušeny již před dávnými věky a nyní o nich celníci vědí, takže hodně štěstí při posílání kapalin z Kolumbie a oklamání celníků, že dovážíte vodu.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Napište mi, že jsem profesionál. Vím také, jak vrátit textu lesk a strukturu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Musíte používat co nejpůvodnější vlákna, ztratíte spoustu produktu, pokud je mazanina opotřebovaná nebo dokonce ošetřená věcmi, aby zůstala v obchodě svěže vonět. další věc je, že váš produkt bude při nižších teplotách krystalizovat, čímž bude zřejmé, že je něco podezřelého. Musíte najít zlatý poměr při různých teplotách pro VAŠE konkrétní vlákno. mějte na paměti, že místa odletu a určení mohou být teplá, přes 20 C, ale v nákladovém prostoru mohou teploty klesnout až na 5 C, v závislosti na letadle. ale tato metoda je celkově slabší než testy stěrů, budete dávat údaje nalevo napravo a uprostřed.

Pro tento účel jsem se v jedné knize dočetl, že dobře funguje papír, Namočí se konc. roztokem impregnačního materiálu, nechá se zaschnout, podle podmínek se několikrát opakuje, VELMI lehce se vyžehlí, po zaschnutí vypadá jako mátový. celý papír se pak dá do teplé vody, míchá se, dokud nevznikne kaše, kaše se přefiltruje a případně znovu namočí a rekuperuje.Nejsem si jistý, jestli to platí pro kokain, ale u fenylaminů se z tohoto kroku dá odpařit trocha vody, bazifikace, extrakce rozpouštědlem , sušení, srážení. v této knize jsem četl, že chlapík letěl s asi 5g EU domácí, dokonce ho stáhli stranou na kontrolu a bylo to bez problémů, ale možná měl jen štěstí.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kupte si nádrž na ryby o velikosti asi 200 litrů.

Rozpusťte v ní 4 kg čistého kokainu.

Přepravujte ho po venkovských linkách, nezapomeňte do nádrže umístit zlaté rybky, aby to vypadalo důvěryhodně!

Pokud se celníci budou divit, proč rybičky vytáčí, řekněte jim, že mají předpis na Xanax kvůli posttraumatické stresové poruše ze studené války.

Nějaké otázky!??

Vyzývám kohokoli, aby vyvrátil mou teorii o akváriu!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Líbí se mi rybí metoda!
Ale jinak mi uniká smysl rozpouštění koksu ve vodě. Není to tak, že by to oklamalo nějaké psy. Lepší je věci vakuově balit.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jo, hodně štěstí ve vašem novém snažení (vážně), ale kokain rozpuštěný ve vodě a zaslaný poštou pravděpodobně skončí federálním rozsudkem. Dejte si na čas a přehodnoťte svůj obchodní model. Jsem si téměř jistý, že dokážeš vymyslet něco lepšího.
 
Top