Jak správně položit LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ahoj všichni, jsem nadšenec LSD a brzy budu sám zkoušet pokládat karty LSD, abych snížil náklady a zvýšil zásoby a zároveň abych nabídl kvalitní a různé výtisky, což podle mého názoru činí LSD ještě větším. Vím o objemovém dávkování a tak, ale zajímalo by mě, jak bych správně položil taby, protože jsem na internetu viděl různé věci, jedna z nich je s kapkami, které mi přijdou neuvěřitelně neúčinné, také jsem viděl, že lidé používají vysoce čistý ethanol nebo vodku, ale nezanechá to chuť tabů? existují nějaké náhrady, protože všichni víme, že taby by neměly mít žádnou chuť. Jsem ochotná se učit a můžu si dovolit zkoušet sama a neuspět, ale raději bych položila svůj dotaz a dostala konkrétní odpověď, ze které bych se poučila, třeba nějaký pořádný návod. Můžete někdo s patřičnými znalostmi napsat návod na správné dávkování 100ug na řekněme 900 tabelační list, který má 7,5x7,5x palce. Jaký materiál mám použít, mám použít něco jako ethanol nebo ho můžu nahradit nějakou čistou formou vody? Zanechá ethanol alkoholovou příchuť?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Stopy ethanolu mohou po určitou dobu zůstat v závislosti na tom, co se chystáte impregnovat. Je však velká pravděpodobnost, že se etanol zcela odpaří.

Vodka může obsahovat aromatické látky, které zanechají chuť.

Pro impregnaci je vhodnější voda, protože je bez chuti a zápachu, ale v některých případech bude fungovat i ethanol.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Existují některé verze L, které se ve vodě nerozkládají. Nejprve proveďte test s malým množstvím.
Kdysi existovala levandule, která se ve vodě nerozkládala.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90 mg xtal pro 900 tabulek, které potřebujete.
Použijte vodku bez příchutě, nenamáčejte ji, protože se bude distribuovat nerovnoměrně a vytvoří silnější a slabší tab. na stejném listu.
provádí se pipetou (pipetou, ale můžete upravit objemy na jedno stisknutí) po jednom, pokud chcete dobré výsledky a nemáte spoustu xtalu na experimentování.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Čistý nebo denaturovaný líh. Když se odpaří, nebude mít přebytečnou chuť. Nyní se jedná o rozdělení dávek ve velkovýrobě: Do nádoby se známým počtem vybraného rozpouštědla vložíme celou skvrnu. Vezmeme skvrnu, vyklepeme kapky do nádoby a změříme, kolik rozpouštědla zbývá. Všechny operace se provádějí ve velmi chladné místnosti, aby se zabránilo nadměrnému odpařování. Měřením získáme rozdíl - množství rozpouštědla, které bylo absorbováno skvrnou. Dále připravíme roztok požadované koncentrace - počet dávek (kolik máme čtverečků) k výslednému množství rozpouštědla. Můžeme tedy vzít velkou nádobu a rychle "nabít" tisíce dávek. Potřebujete další podrobnosti, napište.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Čistá vodka vám k tomu poslouží. Podle Williamsovy rady nejprve zjistěte, kolik rozpouštědla vaše karty absorbují, a poté připravte roztok. Smíchejte xtal s dh20 v nádobě, ve které jste jej obdrželi. Rád používám injekční stříkačku a roztok nanáším na každou řadu skvrn vertikálně a pak horizontálně... skvrny absorbují roztok rovnoměrně.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vodka a injekční stříkačka. 10 ml vodky na 0,1 gramu jehly, bude ideální pro stránku. Nechte ji rozpustit a pak stříkačkou diagonálně přejíždějte z jednoho rohu do druhého. (Odspodu nahoru)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Slyšel jsem, že aceton se rovnoměrně rozděluje a čistě odpařuje s 14lb akvarelovým papírem.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jsem velmi zvědavý na tuto diskusi. V 80. letech jsem byl veden k tomu, že LSD se míchá s roztokem strychninu, aby se lépe vázalo na papír. Jak jsem byl bezradný a důvěřivý :)
(To mi nikdy nebránilo v tom, abych si to užíval...).
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Zní to jako propaganda DEA... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
V současné době čtu knihu s názvem "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" od Toma Schrodera.
Hovoří o tom, že Rick Doblin, Michael Mithoefer a řada dalších bojují proti zařazení do seznamu DEA, aby bylo možné tyto psychedelické látky používat
v terapii.
Rozebíral mnoho anti-LSD propagandy z dob DEA/Regan, která byla šířena.
O strychninu se sice nezmínil, ale o mnoha dalších věcech, o kterých jsem slyšel z doslechu jako o možných účincích mé oblíbené zábavy.
Žil jsem v Jižní Africe, takže ta zasraná propaganda se rozšířila po celém světě.
Díry v mozku, jen jedna rána navíc by mohla způsobit konec mozku, lidé, kteří si loupali kůži, protože si mysleli, že jsou pomeranče, lidé, kteří skákali z balkonů a byli přesvědčeni, že umí létat. Chci říct, že všechny tyhle sračky mě před mým prvním výletem (fialový ohm v roce 1988) vyděsily k smrti. Pak už jsem byl v pohodě, věděl jsem, co se mnou acid dělá.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
byl jsem pod stejným dojmem. v devadesátých letech jsem hodně bral LSD a vždycky jsem měl několik měsíců po flámu záškuby v páteři. lékař mi jednou řekl, že je to z chemikálií, které se pořádně nevyčistily z LSD, které jsem bral. hmm.
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Byl jsem na to také zvědavý, ano, dalo by se to udělat pipetou jednotlivě, ale teď si uvědomuji, že skvrnitý papír rozděluje kapalinu stejně docela rovnoměrně.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Kolik jste toho spotřebovali? Nikdy jsem neměl tento problém a ive měl poměrně hodně výletů, ale v rozumných rozestupech alespoň týden od sebe obecně. Nepřekvapilo by mě, kdyby chudí chemici, kteří nechtěli purifikovat a snižovat výtěžek / zisk, neprováděli čistící promývání, aby rekryst alizovali
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Myslím, že tito chemici většinou poměrně rychle zkrachovali - jejich výlety nebyly tak dobré jako u jiných, takže si lidé raději kupovali jiné značky :)
. Vždycky jsem věřil tomu strychninovému, protože jsem měl pocit, že mi v puse působí kyselina, ale když vím, co vím dnes, bylo to nejspíš psychosomatické, protože jsem s tím šel na každý výlet jako s "vědomostmi", takže to ovlivnilo mé myšlení...
Také jsem slyšel spoustu lidí sténat na problémy s kostmi - já jsem všechny bolesti, které jsem měl, přičítal jen nadměrnému smíchu a tanci...
 
Top