Question Jak vyrábím anabolické steroidy?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Koupíte si prášek a poté jej rozpustíte, abyste jej mohli aplikovat injekčně.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Děkuji, ale chci dělat pilulky, takže, i nerd ingrediente nebo kompletní recuperação, IF you dont know the answer, say to me somente who now this
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Pak potřebujete steroidy, které můžete konzumovat bez injekcí.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Jsem z Číny, steroid, peptid, dodavatel, potřebuji koupit výrobky, kontaktujte mě prosím.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Záleží na tom, jakou sloučeninu mícháte a jak koncentrovaný bude váš hotový produkt...
Pro příklad: testosteron Enanthate 250 mg/ml...

Co budete potřebovat......
-testosteron Enanthate prášek
-nosný olej (používám mct olej), spousta lidí používá hroznový olej. Já mám raději mct, protože je řidší.
-benzylalkohol (aby byl roztok poněkud sterilní).
-benzylbenzoát (rozpouštědlo k rozpadu prášku)
-horká deska s magnetickým míchadlem
-autokláv (používám sterokláv)
-filtry s 22 mikronovým PVDf filtrem
-vakuová pumpa pro provoz filtru v láhvi.
-kádinka k míchání produktu na vařiči (já používám 500 ml).
-10ml láhve se zátkami a krimpovacím uzávěrem.
-váhu na vážení.


Dobře, takže pokud vyrábím 100 ml testosteron enanthátu v koncentraci 250 mg/ml, smíchal bych své ingredience takto..

* Nejdříve bych dal 61,25 ml mct oleje do kádinky na varnou desku s běžícím magnetickým míchadlem... Mám zapnutou plotýnku, ale velmi nízko, postupně ji zapínám, cílem je, aby se to smíchalo s co nejmenším množstvím tepla, protože příliš mnoho tepla může rozbít vaše zařízení...
*Poté přidejte 18 ml benzylbenzoátu (18 %) do kádinky do mct oleje, který se již mísí.
*poté přidejte 2 ml benzylalkoholu (2 %).
* jakmile se necháte minutu promíchat, přidejte 25 g testosteron enanthátu v prášku a nechte promíchat a velmi postupně zvyšujte teplotu, pokud možno se snažte zůstat pod 130 °F... Já jen pomalu zvyšuju teplotu, dokud se produkt nerozpustí... (můžete použít rozpouštědla, jako je ethyl-oelát).
* jakmile je hotový produkt důkladně promíchaný, můžete ho nechat trochu vychladnout a pak ho prohnat přes filtr na láhvi... produkt, který projde filtrem, je vhodný k lahvování... Používám pipetu nastavenou na 10 ml a hotový produkt dávám do lahví, které jsem vytáhl ze steroklávu, a po vysušení do lahví dávám zátky, které jsem namočil do benzylalkoholu... pokud chcete být super sterilní, můžete použít laminární box, před kterým budete pracovat, abyste měli vše extra čisté (nikdy nebude úplně sterilní). Každopádně na 10ml lahvičky s hotovým produktem nasaďte zátku, nasaďte uzávěry a zmačkejte je... Wallah

Když to tak čtu, určitě vidíte, že zdaleka nejsem profesionál, chemii neovládám a existuje spousta různých způsobů a poměrů a různých věcí, které můžete použít... ale takhle to dělám já.

K sečtení vzorců můžete použít jednoduchou kalkulačku aas, jako je tato...
Také se podívám na různé vzorce na různých fórech clearnetu... spousta informací tam o míchání různých sloučenin v různých koncentracích... jen musím udělat nějaké hledání a čtení...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zkoumali jste přírodní doplňky stravy, solidní tréninkový program nebo konzultace s fitness trenérem? Mohou vám pomoci dosáhnout vašich cílů bez rizik, která jsou spojena s nelegálními látkami. Kromě toho vám dodržování přírodních metod může přinést dlouhodobě udržitelnější a zdravější výsledky.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Před lety jsem byl docela zvědavý na totéž a narazil jsem na stránky goliathsteroids.com. Upřímně řečeno, byla to docela úleva, když jsem našel místo, které prostě funguje bez všech těch dramat. Jejich věci jsou přímočaré a spolehlivé.

Můj přítel se zabýval kulturistikou a zmínil se o nich, tak jsem to zkontroloval a mělo smysl držet se něčeho legálního. Nikdy jsem neměl pocit, že bych s nimi bloudil ve tmě. Nabízejí solidní sortiment a je jasné, co dostáváte. Jen se ujistěte, že zůstanete v bezpečí a udělejte si domácí úkoly, než se do něčeho ponoříte.
 
Top