Question Jak koupit bitcoin bez identifikace

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Ahoj, udělám tady obchod, ale nemůžu najít, kde můžu koupit bitcoin bez ověření totožnosti, potřebuju pomoc, prosím 🙏
Ví někdo, jak koupit bitcoin bez ověření totožnosti ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Pořiďte si exodus! funguje skvěle a nikdy mě nenutil nic ověřovat :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Exodus používá pro nákupy kryptoměn službu moonpay a má KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
jo, ale nevyžaduje žádné ověření totožnosti, což je to, na co se ptal. nenutí vás nahrávat žádné dokumenty ani osobní identifikační údaje jako jiné aplikace/peněženky.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
omg ^^; moc se omlouvám
Nikdy jsem nemusel nic ověřovat, ale vždy jsem jen přijímal peníze od jiných lidí/posílal peníze ven, nikdy jsem si nekoupil žádnou kryptografii v samotné aplikaci
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bitcoin ATM nebo možná někdo prodává na místě bez ověření.
Existují také prodejci na dw tržištích, kterým můžete poslat hotovost s dopisem a dostanete btc nebo drogy.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Ty jsou dobré a všechny, ale osobně nevěřím posílání peněz lidem bez nějakých ochranných opatření (tj. úschovy).

Pokud u zaplatíte jako první, zpravidla vás podvedou. mluvím z vlastní zkušenosti.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Máte pravdu, že kolem je tolik podvodníků, další expencive možnost by byla koupit btc s osobními údaji a pak je dát do coimixeru.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ne existují levné 0,4% alternativní btc bubny jen na to počkejte.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Obvykle chodím do atm. Někteří budou chtít n I'd n telefonní číslo, takže si pořiďte vypalovačku a falešný průkaz totožnosti. (Proč prostě nejít s monero. Ušetříte si spoustu bolestí hlavy v budoucnu).
Jakmile získáte bitcoin mixer to a nastavit to na.max soukromí. Jen buďte trpěliví. Dělám 3 peněženky převody n mix pokaždé, ale im na paranoidní straně, takže nemusíte, pokud nechcete. Moje rada je monero. Používám místní monero a nikdy jsem neměl problém. Stačí vždy myslet 5 kroků dopředu n myslet na všechny, co to je n měli byste být v pohodě
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Vaše zpětná vazba mi pomohla Děkuji, ano podle mého názoru také, Montero je nejlepší alternativa včera jsem se chystal koupit Bitcoin od někoho místního, a on se chystal poslat Bitcoin z binance, ale našel 51 dolarů převodní poplatky,to je hodně, že je šílený
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Localmonero vám umožňuje koupit XMR bez KYC. Je to anonymnější měna, ale pokud chcete, můžete ji vyměnit za BTC. Osobně se mi líbí peněženka cake.
 
Top