Jak si koupit kryptografický materiál

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ahoj přátelé,
Mám velký problém. Nevím, jak koupit skutečné btc nebo jiné krypto. stop, teorii znám, ale nevím, kde koupit. Většina výsledků z Googlu naznačuje, že jsou to tradingplattformy. To imo není to, co hledám.
Musíte vědět, že můj Business atm je lokální záležitost.
Je to noob dotaz, ale potřebuju pomoct.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Přejděte na místní bankomat bitcoin, nebo bitcoinové depo.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha. Potřebujete skutečnou radu a žádné odpovědi pro blbce.

Chci jen vědět, kde by Real bitcoin místo ctf a dát to na peněženku.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Asi si nejsem stoprocentně jistý, na co se ptáte. V minulosti jsem si koupil BTC v bitcoinovém bankomatu, ale tady je to, co jsem kvůli tomu teď:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Nevím, co je ctf, ale vím, jak koupit krypto, a žongluju s více peněženkami pro různé úkoly.

Každopádně ti rád pomůžu, ale potřebuji více podrobností o tom, co chceš udělat.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Díky, myslím, že jdu přesně touto cestou. Jen s jiným dodavatelem karet. Řekněte mi někdo, že živá Podpora přímých nákupů btc. Možná je tam více měn.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Cashapp nebo paybis pro bitcoiny, limit převodu 2000-3000 USD pro cashapp.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Proč stále používáte wickr? Kámo, ta aplikace byla vyprodána. Přejdi na simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Ano, vím a děkuji za připomenutí. Mám ještě další kontakty.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Můžete si je potenciálně koupit legálním způsobem, který dělá ty posrané KYC věci (pokud nemáte možnost použít falešný bankovní účet, což by bylo lepší) a mít je na své osobní peněžence, pak jediná věc, kterou musíte udělat, je přesunout různé částky monero z více peněženek a pak ricollet je v peněžence, kterou používáte pro DN činnosti, pomocí této metody budete vypadat jako normální člověk, který je buyyng věci pomocí krypto, přesun ing všechny ty krypto přímo do peněženky, kterou používáte pro DN může být podezřelé. Možná, že vytvoření 4 nebo 5 intermidiate peněženky může být annoyng ale budete v bezpečí. Nezapomeňte vždy používat monero a ne bitcoin, bitcoin jsou sledovatelné, monero ne. Zůstaňte v bezpečí :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Pokud žijete v Německu, můžete jet do sousední země (kde stále můžete nakupovat bez Kyc) a koupit si BTC v tamním bankomatu. Docela dobrý přehled o tom poskytuje web coinatmradar.com.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Falešný průkaz totožnosti můžete použít také k nákupu bitcoinů z p2p nebo burzovních stránek a nemusíte procházet žádnými dalšími komplikacemi.
 
Top