Question Jak vyčistit znečištěný metamfetamin

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj všichni, jsem tu nový a zajímalo by mě, jestli byste mi mohli pomoci najít nejjednodušší způsob, jak vyčistit můj špinavý meth. Měl krátký pobyt v odpadkovém koši a nyní je v něm nějaká špína.
Můj nápad byl rozpustit ho ve vodě a přefiltrovat. Poté bych mohl vodu vyvařit a měly by mi zůstat čisté krystaly, že?
Předem děkuji.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
K čištění používám aceton... dejte do hrnku trochu soli a přidejte aceton... sůl odstraní z acetonu vodu a tu byste měli použít k čištění věci.....

Prosím, opravte mě, pokud se úplně mýlím.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Děkujeme za nápad se solí! Používal jsem přímo aceton
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mezi dobré metody patří ledově studený aceton (100%, vysušený síranem hořečnatým nebo molekulovým sítkem 3A), který je výplachem. Vroucí horký 99+% isopropylalkohol vysušený stejným způsobem je úžasný 🤩 a odpařený a 3. je destilovaná voda. Ta rozpouští tolik věcí, že toho moc nezastaví. Při jakékoli metodě ho nejprve rozdrťte. Aceton, dokonce i bezvodý rozpouští některé pervitiny. Takže ho nenechávejte nasáknout.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zkoušel jsem sušit IPA 99 % a aceton 99 % čistoty s hořčíkem a pokaždé byl výsledek na závadu. Pokaždé se mi stalo, že v kapalné části plaval hořčíkový prášek a bylo naprosto nemožné je odfiltrovat.
Také jsem se dočetl, že voda + NaCl se s acetonem a IPA nemísí, takže je to asi dobrý způsob, jak sušit rozpouštědla takové čistoty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pro některé Rozum (sjetý pervitinem) jsem popsal čištění. Oprašte ho a vykouřte. Rozpustit to v troše vody a prohnat přes filtr se dokonce zdá být přehnané. Víte, jaké reaktanty a biprodukty v něm asi jsou? Určitě horší než špína.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Protože jsem nechtěl kupovat velkou kovovou plechovku, koupil jsem si Acetonový odlakovač na nehty. Je stoprocentní, ale nevšimla jsem si, že obsahuje malé množství denatonium benzoátu, o kterém jsem nikdy předtím neslyšela, ale zřejmě ho teď začínají dávat do všeho. Důvod, proč začali dávat Denatonium Benzoate do všeho, je ten, že je to zřejmě nejhořčí látka, jakou člověk zná. Je prý tak hořká, že když se jí dá malé množství do acetonu, je pro člověka téměř nemožné ji vypít. Nikdy mě nenapadlo pít aceton, ale zřejmě to dělá spousta holek na večírcích s lakem na nehty (ani jsem nevěděla, že večírky s lakem na nehty existují). Začali ho dávat do nemrznoucí směsi, aby ho nepili psi.

Prý je práh hořkosti 0,05 částic na milion (ppm). V uhelné mluvě to odpovídá 1/2 gramu na metrickou tunu! To je 1/2 mm na KM! Pro člověka je to někde kolem 10 ppm hořkosti, kdy se vám sevře hrdlo a ústa začnou nekontrolovatelně dělat cokoli, aby hořkost vyloučila. Obvykle to způsobuje napětí krku jako bič. (Teď jsem si to přečetl, docela divné, co?)

Každopádně jsem se chtěl zeptat, jestli se s tím nesetkal ještě někdo další a získat nějaké tipy.

Mám teď v mrazáku aceton připravený na to, abych nějaký výrobek pořádně umyl. Jelikož užívám perorálně, obávám se, aby denatonium benzoát nezpůsobil, že vyčištěný produkt bude příliš hořký na to, aby se dostal dolů. Já se snažím ->🤪

Můj plán je jen trochu vyčistit a uvidíme, jak to bude fungovat. Říkám si, že když je přípravek sám o sobě normálně super hořký, co je trochu víc? Taky jsem přemýšlel, že bych zkusil colu, abych to dostal dolů. Ale jestli je to tak hořké, jak předpokládám, že to bude... to by mohlo být hodně koly na jedno posezení?

Jsem si na 90 % jistý, že kdybych to zapil panákem whisky nebo tequily, že by si moje pusa nemusela všimnout, že jsem ji ošidil, dokud by nebylo pozdě! A pak to zahnat kolou nebo třeba lžičkou cukru? Ale bohužel... Přestal jsem pít. Tehdy mi to přišlo jako dobrý nápad 😒

Držte mi palce!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ano, trochu to mění chuť. Moje žena ji nechce kouřit poté, co byla opláchnuta acetonem . Říká: "Fuj, co jsi s tím udělal?" V poslední době mi dobře slouží 100 ml vroucího iso na gram a rychlé promíchání a cesta přes Buchnerův filtr a obvykle v něm zůstane asi 15 % hmotnosti nějakých neznámých krystalků. Pravděpodobně MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Podle mého názoru byste ji měli rozpustit ve vodě nebo ipa/vodě nebo vodce, přefiltrovat a vykrystalizovat Tekutinu. Prostě pracujte se špínou, ne s nejasným syntetickým produktem.
 
Top