Jak léčit kokain reverzní tolertance

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
potřebuji znát chemické látky, které downregulují dopaminové receptory, jsem uživatelem kokainu, cracku, methylfenidátu a amfetaminu a nedávno se u mě vyvinula reverzní tolerance, která potřebuje menší dávky, abych se dostal do psychotického zlomu, jak si mohu toleranci znovu vybudovat?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Dobrý den. Jedná se o zajímavou otázku. Upřesněte prosím - jak dlouho jste tyto látky používal a jakých dávek jste dosáhl, než se projevila zpětná tolerance? Kdy přibližně začala? Máte nějaké chronické onemocnění? Možná je začátek užívání léků?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ahoj, snižte množství jídla, které zkonzumujete před dalším pitím, omezte intenzivní cvičení a aktivní myšlení a přestaňte kouřit, pít a pít kořeněné a povzbuzující jedlé předměty.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mám za to, že dlouhodobé používání těchto chemických látek, způsobuje zmenšení receptorového místa z nadměrné stimulace. Nejsem si jistý, jak se to dá zvrátit?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ano, tolerance se rozvíjí částečně i díky tomu. Důvodů je však mnohem více a důležitou část z nich nedokážeme plně pochopit. Nicméně existují nedostatečně potvrzené důkazy o poklesu tolerance po delší (ve skutečnosti dlouhé) přestávce v užívání a/nebo užívání některých farmak, jako je například memantin. Opakuji, že nejde ani o vědecká data, ale spíše o zpětnou vazbu jednotlivých lidí po experimentování na sobě.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
S tím stoprocentně souhlasím, šlo mi o konkrétní chemickou látku, kterou je kokain. Když čtu, co jsem napsal, měl jsem se k tomu vyjádřit jasněji, nicméně závislosti, chybějící užívání a tolerance jsou zajímavé a není jim věnováno dost pozornosti ani času, aby se o nich diskutovalo. Nedávno jsem po 25 letech užívání přestal užívat nikotin, byl to můj pátý pokus, tentokrát jako bych se ani nesnažil přestat, prostě jsem přestal. To mě nutí přemýšlet o tom, že závislost je z 50 % problémem lidského stavu.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Přečetl jsem to špatně? OP se obává, že se stane psychotikem. Jako při problémech, které má u pyrotechniků. Nemá obavy z tolerance.

Pokud jsem si to špatně nepřečetl, poradil bych vám, abyste navštívili psychiatra a našli neuroleptikum, které byste mohli buď brát, pokud ur dostáváte supermanii, nebo brát, zatímco vybtske přestávku tato druhá možnost bude těžká, jsem na stejných lécích jako u a nemohl jsem přestat Ritalin a pokud il zlomil kokain ještě těžší), pokud tyto léky dělají u pduchotic vyhledat odbornou pomoc (ale já bych vám poradil, aby to od wholever je writinhng ur Ritalin skripty koupit, že je to na vás).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ano, diskuse se posunula směrem k toleranci, ale abychom mohli dát OP alespoň přibližnou odpověď na daný případ, je zapotřebí více podrobností. V obecné rovině samozřejmě stojí za to jít k lékaři, nechat se vyšetřit a případně užívat léky. To jsou samozřejmá doporučení.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Paracelsus myslíte si, že mi bpc 157 může pomoci?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 je velmi zajímavá a potenciálně slibná látka. Ve výzkumu však vykazuje účinky, které jsou opačné než vaše požadavky, pokud jsem to dobře pochopil. BPC 157 tedy může působit proti důsledkům poškození nigrostriatálního neuronu souvisejícího s dopaminem, vyčerpání dopaminových vezikul, blokádě dopaminových receptorů a důsledkům snížené dopaminergní aktivity. Všechny tyto představy naznačují zvláštní interakci žaludečního peptidu s dopaminergním systémem a schopnost BPC 157 působit proti účinku škodlivého činitele v rámci centrálního dopaminergního systému a prostřednictvím dopaminu i interakci s jinými systémy. Kromě toho BPC 157 působí i na další neurotransmiterové systémy. Je obtížné předvídat, jak bude vaše neurochemie reagovat na jeho užívání.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Užíval jsem hodně kokainu, Ritalinu a cracku po dobu 3 let a nyní pociťuji jakousi obrácenou toleranci se senzitizací doopaminergních receptorů, zažívám psychotické epizody při menším dávkování než dříve, myslíte, že memantin může můj problém vyřešit? četl jsem nějaké články, kde se píše, že agonisté dopaminu mohou pomoci, ale já jsem chtěl látky, které by mi resetovaly receptory
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Můžete upřesnit, jak se psychotické epizody projevují? Jak přesně se změnilo dávkování? Máte nějaké psychiatrické diagnózy? Pokud je to pro vás výhodnější, můžete mi napsat do soukromých zpráv.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Myslíte si, že mi bpc 157 může pomoci?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketotifen fumarát a difenhydramin čistí dopaminové a serotoninové receptory a navíc zvyšují jejich hustotu.

Ketotifen fumarát 2 mg každý den před spaním
Difenhydramin 50 mg před spaním.

Po 1 dni můžete pocítit rozdíl při užívání obyčejné kávy
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketamin a dextrometorfan stimulují NMDA receptory zvyšující senzitivitu dopaminu a serotoninu.

Pro zvýšení účinků můžete kombinovat tirosin se stimulanty.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
ano, ale myslím, že můj problém je přecitlivělost v určitých bodech mozku, nevím, kdo je lepší senzibilizátor nebo desenzibilizátor, myslím, že mi může pomoci bpc 157
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
Proč se domníváte, že vám bpc-157 pomůže?
 
Top