Question Jak extrahovat z k2 pikantní list

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Im getting the k2 sheets the quad dipper one and is it possible to extract the compound from it by dipping into the acetone because I need to extract it and spray on the plant material....has anyone one tried it or any other of extracting...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Myslím, že aceton není dobrý nápad. Můžete je extrahovat vodou. Poté tuto vodu odpařte.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jste si jisti, že je to možné na 100 % i já jsem měl pocit, že to chce vyjít celkem, co preferujete pro extrakci chemie a systému, pokud jste to zkoušeli...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k proč to tak říkáte pls vysvětlete systém, jak to dělat, a proč ta voda....????
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Omlouvám se, že jsem vás uvedl v omyl. Nemůžete použít vodu. Našel jsem informaci, že k rozpouštění směsi k2 můžete použít alkohol.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
pořiďte si několik plechů nebo dokonce plexiskla a použijte acetonovou lázeň pro plech, pak umístěte mokrý plech mezi sklo nebo kov a použijte zvedák nebo něco velmi těžkého, abyste donutili k2 běžet v acetonu ven ze stránek.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
také... nejlépe se na to hodí aceton. etylalkohol nebo izopropylalkohol budou také fungovat, ale z papíru se toho tolik nevytáhne.
 
Top