Question Jak extrahovat methylfenidát?

White Star

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi, potřebuji pomoc, stručně řečeno chci extrahovat methylfenidát hydrochlorid z mých tablet (MetransXr) (s prodlouženým uvolňováním) Zkoušel jsem metodu extrakce vodou, ale po vysušení zůstala s methylfenidátem gumovitá vrstva. Mám v plánu provést další extrakci s gumou a uvidíme, jestli se mi podaří něco získat, uvítám jakákoli doporučení / Zde jsou mé obrázky
 

Attachments

  • RDOn17UP2S.jpg
    RDOn17UP2S.jpg
    6 MB · Views: 272
  • 1HzVPEJgia.jpg
    1HzVPEJgia.jpg
    5 MB · Views: 73
  • JNq37ZHlxI.jpg
    JNq37ZHlxI.jpg
    5.1 MB · Views: 221
  • HORZ1n6Iuh.jpg
    HORZ1n6Iuh.jpg
    5.8 MB · Views: 218
  • xSbwqKXH0I.jpg
    xSbwqKXH0I.jpg
    5.2 MB · Views: 234

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Pořiďte si seznam všech neaktivních složek a zjistěte, které z nich se budou rozpouštět v dostupných rozpouštědlech. Podobně zjistěte vlastnosti rozpustnosti pro MPH. Buď můžete od MPH odplavit ostatní sračky, nebo MPH odplavit od ostatních sraček, pokud vám to dává smysl. Například byste mohli být schopni opláchnout svůj "gumový" zbytek studeným, suchým éterem nebo jiným rozpouštědlem, které nerozpustí MPH. Příště pravděpodobně můžete pilulky vyčistit jen metanolem nebo IPA.


Methylfenidát-hydrochlorid USP je bílý, jemný krystalický prášek bez zápachu. Jeho roztoky jsou kyselé až lakmusové. Je volně rozpustný ve vodě a v methanolu, rozpustný v alkoholu a slabě rozpustný ve
chloroformu a acetonu. Jeho molekulová hmotnost je 269,77.

Metrans XR obsahuje také následující pomocné látky: butylovaný hydroxytoluen, karnaubský vosk, acetát celulosy, hypromelosa, isopropylalkohol, laktosa, kyselina fosforečná, poloxamer, polyethylenglykol, polyethylenoxidy, povidon, propylenglykol, chlorid sodný, kyselina stearová, kyselina jantarová, syntetické oxidy železa, oxid titaničitý a triacetin.
 
Top