Jak infuzovat kanabinoidy na květ CBD

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Postup pro práškové kanabinoidy

1. *Vypočítejte poměr "ml/sprej", který závisí na vaší lahvičce s rozprašovačem a na tom, jak silný je kanabinoid (řekněme, že potřebujete 50 ml s 5 mg/ml).
2. Smíchejte 50 ml etanolu s 250 mg, dokud se zcela nerozpustí.
3. (nepovinné) Ethanol vysuší vaše CBD Flowers a potenciálně si pohrává s vůní. Smíchejte terpiny např. citron-terpiny nebo konopí-terpiny, abyste dodali výraznou vůni.
4. Naplňte ji do lahvičky
5. Vyrovnejte květy konopí co nejvíce do roviny, aby se každý květ konopí rovnoměrně postříkal.
6. Nastříkejte obsah na květy konopí co nejrovnoměrněji.
7. Nechte zaschnout (záleží na vlhkosti vzduchu v místnosti, ale může to trvat až 4h-2dny).
8. (nepovinné) odečtěte vlhkost (použijte google, existují různé způsoby, jak toho dosáhnout).



Postup při výrobě kanabinoidních tekutin, jako je THC, přidáním terpinu

Většina kanabinoidů je velmi lepkavá, takže krok 1 lze považovat za povinný ve všech mně známých případech.

1. (optioinální) Pokud se nedá stříkat, můžete přidat terpiny, aby byl tekutější.
2. *Vypočítejte si poměr "ml/sprej", který závisí na vaší lahvičce s rozprašovačem a na tom, jak silný je kanabinoid (řekněme, že potřebujete 50 ml s 5 mg/ml).
3. Nastříkejte obsah na květy cbd co nejrovnoměrněji.
4. Nechte zaschnout (záleží na vlhkosti v místnosti, ale může to trvat 4h-2dny).
5. (volitelně) odečtěte vlhkost (použijte google, existují různé způsoby, jak toho dosáhnout.



Postup při výrobě kanabinoidních tekutin, jako je THC, chlazením, drcením jako prášek

Tento postup je vhodný, pokud nemáte terpiny nebo je nemůžete přidat.

1. Nechte své kanabinoidy zmrazit asi na 24 hodin. Kanabinoidy můžete dát na pečicí papír (neřeďte je, ale nejlépe jako jeden pevný kus). Díky tomu budou vaše kanabinoidy tvrdé jako sklo.
2. Vychlazené kanabinoidy vyjměte a rozdrťte je na řídký prášek.
3. Prášek co nejrovnoměrněji nasypte na květy cbd (snažte se nasypat jen tolik mg/bud, kolik je potřeba k tomu, abyste se zhulákali).
4. Pomocí vědecké sušičky zkapalněte zmražené kanabinoidy. Díky tomu se budou držet.



Vypočítejte "ml/sprej"

Každopádně praktický příklad: Chcete stříkat pouze jednou na jednu oblast*. Řekněme, že vaše lahvička s rozprašovačem stříká na plochu kruhu o rozměrech 10 cm^2 a řekněme, že se vám na tuto plochu vejde asi 10 g rovnou, pokud je vaším cílem 1 mg/g trávy, pak je posledním krokem zjistit, kolik ml stříkáte na jeden nástřik. Takže naplníte láhev např. 10 ml etanolu a spočítáte, jak často jste museli stříkat, abyste ji vyprázdnili. Zjednodušme to a řekněme, že k vyprázdnění 10 ml ethanolu jste potřebovali 5 střiků. V tomto případě musí jeden sprej obsahovat asi 10 mg syntetických kanabinoidů, aby naplnil naše 10g cbd pupeny na ploše 10cm^2. K jednomu postřiku budete potřebovat směs 5mg/ml kanabinoidů/etanolu.



Související rizika

1. Předávkování: Některé kanabinoidy jsou příliš silné na to, aby se daly "stříkat jako prášek". Snažte se vyhnout kanabinoidům s plnými antagonisty. Snažte se používat pouze dobře známé kanabinoidy, které mají na internetu mnoho recenzí.
2. Zfetování během procedury: Během procedur byste si měli chránit pokožku, oči a nosit masku. To je důležitější, pokud pracujete se silnými práškovými kanabinoidy.
3. Kontaminovaná oblast: V případě, že se jedná o pacienta, který je v kontaktu s drogami, může dojít ke kontaminaci: Prostřednictvím cirkulace vzduchu by látka mohla dopadnout na povrchy. To je důležitější, pokud pracujete se silnými práškovými kanabinoidy.
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, v první řadě se omlouvám za svou špatnou angličtinu :)

v současné době mám nekvalitní CBD Weed. Hledám produkt, kterým bych tuto trávu posypal syntetickým thc.

Jako MDMB-4en-PINACA, JWH, SGT ,CP ,AM ,HU nebo jiné podobné věci ?

Můžete mi poradit kde najít správný produkt, u seriozního prodejce, dobré webové stránky ?

Nebo nějaký sprej připravený k použití. Mám 1 kg CBD Weed na postřik. Co mi poradíte ?

Děkuji. :)
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Vaše angličtina je dobrá.

Řekl bych, že směs několika noidů by MOŽNÁ mohla být dobrá, ale raději začněte pouze s jedním noidem

MDMB-4en-PINACA je věc, na kterou se chcete zaměřit, a použijte postup pro konopný prášek.

Pokud chcete posypat 1kg CBD Jeho není tolik práce s parfémovou lahvičkou, jak se zdá. Pokud potřebujete průmyslově zvětšit velikost na 100 kg+, potřebujete jiné postupy než prosté posypání
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Děkuji za odpověď :D

Ve škole jsem měl chemii, ale nemám vybavení, abych se mohl pustit do takových experimentů = > výroba noidů

ano, chci jen postříkat 1 kilo, něco jednoduchého. známou technikou. hledám již vyrobený postřik/směs s MDMB-4en-PINACA nebo a jiný dobrý noid. Nebo MDMB prášek/kapalina jen připravený k přípravě směsi.

Nevíte o nějakém dobrém místě nebo webové stránce na te dark netu, kde se to dá sehnat? a množství, které musím vzít na 1 kilo?

Děkuji :D
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
No a toto fórum vám pomůže s otázkami týkajícími se chemie a mohlo by vám v případě potřeby určitě pomoci takovou laboratoř vybudovat, není to nic velkého

ale pro současné zdroje nemám tušení a já bych nekupoval nic online, Čína zakázala prostřednictvím zákona o skupině látek téměř všechny noidy, takže už nenajdete skutečné noidy a spousta lidí si stěžuje, že dostávají sračky doručené

Nejlepší je najít předražené zásoby posledních dostupných zdrojů nebo si je raději vyrobit sám, začni s jednoduchými chemickými věcmi jako je izomerizace cbd na thc, ale pokud lovíš velké peníze, jdi na pervitin
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobře, děkuji za pomoc, udělám nějaký výzkum o tom, jak izomerizovat cbd na thc. Nebo jak vyrobit MDMB-4en-PINACA se sécurity. :)
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Děkuji , podíval jsem se na příspěvek, který jste mi poslal , a je to velmi poučné video na to !!!

Máte nějaké další video, o které se můžete podělit ?
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
:> ne o výrobě syntetických noidů sry
Pro UR-144 potřebuješ na začátek jen 3 látky, pokud si dobře vzpomínám.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobře, děkuji za pomoc , potřebuji najít tyto 3 látky ! není to snadné, když nejste profesionál.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Tato syntéza je nejjednodušší ze všech možných způsobů výroby syntetických kanabinoidů. Podobně prochází i 018, ale hlavní prekurzor není snadné koupit, ale lze jej syntetizovat na zakázku u čínských dodavatelů. Složitějším způsobem, ale z levných a dostupných činidel, lze hlavní prekurzor syntetizovat samostatně.
 

blackcop

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Super zajímavý příspěvek! Děkuji za váš příspěvek.
Při čtení mě napadlo několik otázek.
Existují nějaké konkrétní noidy, které byste doporučil pro kapalinovou metodu? A také kolik terpenů přidáváte?
 
Top