Jak vyprat peníze na 2 kliknutí

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Budeme používat jednoduchý algorytmus, který vyžaduje:
1) Vaše černá kryptografie. (Řekněme, že používáte bitcoin).
2) Některé kryptografické peněženky, které mají funkci swapu.
(Já používám Trust nebo Metamask)

1 KROK:
Vyměňte své černé krypto za tokeny XMR.

2 KROK:
Pošlete své XMR do jiné peněženky XMR (2 nebo vícekrát).

3 KROK:
Vytvořte si novou bílou peněženku XMR a pošlete sem všechny své monero, které máte.

4 KROK:
Vyměňte poslední tokeny XMR za to, co potřebujete, například za bitcoin.

Dobře! Nyní máte čisté bitcoiny z bezplatných účtů kryptopeněženek a malou provizi.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Jak je to s praním špinavých peněz? Získáte čisté mince Monero, ale smyslem praní peněz je, že tyto mince dostanete vyčištěné a do své banky legálně.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Získáte jasné tokeny (nejen monero) a můžete si koupit virtuální cc, nebo bankovní účet a prodávat krypto na webu bestchange.
Nebo je vyměnit za hotovost, v my sity můžete prodat své krypto za hotovost, zbraně na zbraně.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Řekněme, že jste to všechno udělali a prodali všechny své mince Monero za hotovost. Nyní máte 100 000 EUR v hotovosti, jak je nyní těchto 100 000 EUR čistých? Nyní máte pouze 100 000 € v hotovosti s tím, že jste prodali své mince. Stále to není v žádném případě čisté.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Jde o to, že bitcoin je schopen sledovat (blockchain transakce)
ale u monera je neskutečné sledovat, ze které adresy peníze přišly k vám, a pomocí 2-3 xmr peněženek se vaše krypto stane zcela nesledovatelným a průhledným, jo to odnikud)
A pokud po použití mé metody prodáš své krypto, dostaneš čisté peníze NEČISTÉ, jako když je dostaneš z práce
Budou jasné že je dostanete ne z drog.
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Případně jen nespojujte své aktivity v oblasti léčiv s kryptografií.
A prostě použijte kryptokombinát k téže činnosti.

Moneros docela fajn, ale není to ta zatracená pračka peněz.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Přinejmenším jeho nejlepší alternativa k bitcoin mixérům.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Není stoprocentně správné říci, že se po vašich krocích vypere :)

To by spíše znamenalo "anonymizaci mincí" místo jejich vyprání - ale je to rychlá a užitečná technika!

K tomu nepoužívám možnosti výměny peněženek, ale spíše systém více peněženek a přemostění mincí z BTC na XMR prostřednictvím služeb jako Majestic Bank z Kypru pomocí dvou různých peněženek, je to bezpečnější, pokud používáte vyhrazenou peněženku XMR pro vaše XMR od prvního kroku.

Jejich praní by vyžadovalo zavést tyto mince jako čistou hotovost na vaše firemní/osobní účty.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, má pravdu.

S praním špinavých peněz to nemá nic společného.

S pozdravem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mohlo by jít o první krok, pokud by se peníze praly pomocí kryptoměn.

Jinak bych to označil jen jako "anonymizaci" kryptoměn.

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Děkujeme vám za diskusi!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Co se týče anonymizace, rád používám směšovač Wasabi Wallet a pak obchoduju na XMR. @HEISENBERG tu má někde skvělý zápis o Wasabi. Používá TOR a má vestavěný BTC mixer.

Mít své peníze a moci je legálně utratit bez obav je ta těžší část.

V závislosti na tom, o jakou částku se jedná, bys mohl udělat něco takového:

Založte si "oficiální" firemní peněženku a posílejte jí anonymní "platby" z náhodných peněženek, které následně opustíte. Nazvěte se Darknet Security Consultant a vytvořte záznamy o hodinách rezervovaných pro imaginární klienty, které se shodují s platbami. Tyto faktury pak použijte k podání daňového přiznání.

Pokud se vás úřady zeptají, řekněte něco jako... "Vzhledem k nebezpečné povaze některých klientů je zásadou mé společnosti nikdy nežádat a nepřijímat od klientů žádné informace, které by se vymykaly z rámce problematiky, pro kterou jsem byl najat jako konzultant." "Anonymita je také zásadní pro mou bezpečnost v případě, že se dozvím o trestné činnosti, kterou jsem než profesionálně povinen nahlásit příslušným orgánům."

To bych udělal, ale jsem geniální kriminálník. Netuším, co by dělal někdo jiný.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Děkuji, že jste mě opět nasměrovali na Wasabi Wallet!

Úplně jsem na ni zapomněl, určitě ji vyzkouším a začnu používat!


Myslím, že tento nápad lze provést kreativněji.

Proč bys měl maskovat platby od zákazníků jako legální platby, abys z toho pak platil daně a používat alibi, že jsi "bezpečnostní konzultant darnetu", což znamená, že opravdu působíš v darknetu a ochotně podporuješ zločince, v podstatě přiznáváš, že tvé peníze potenciálně pocházejí z nelegálních zdrojů, i když jsi sám nespáchal trestný čin... Myslím, že asi nejsi právník a pořád je to darknet :D Prostě vynechej darknet z rovnice a zkus se zamyslet nad skutečným falešným podnikáním, kde by se daly prát peníze, pokud to má být podnikání.

Chytřejší varianta, pokud chceš zůstat v krypto-sféře, je mince po obdržení anonymizovat a následně poslat do nové horké peněženky, za kterou si od tebe můžeš něco koupit, třeba NFT nebo jinou formu produktu/aktiva, které by se dalo za určitých okolností prodat digitálně a bez daně.
Další možností by bylo rozprostřít kapitál do vlastní vytvořené sítě falešných společností, které lze použít k nákupu služeb od vás.

Alibi, které byste mohli vymyslet a které nemají nic společného s darknetem, je více.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Než se vyjádřím dále, chci jednoznačně a pro pořádek prohlásit, že nejsem zapojen do ŽÁDNÉ trestné činnosti a že je mi velkou ctí každoročně pilně vykazovat KAŽDÝ cent příjmu. Neboť právě díky tomuto činu, byť nepatrnému a bezvýznamnému ve srovnání s mnoha požehnáními, jimiž nás stát obdařil, mohu z celého srdce vyjádřit svou ohromnou vděčnost a hrdě přispět svým skromným dílem, jak je povinností každého šťastného a loajálního občana!

Prodej NFT funguje, ale jak dlouho bude trvat, než se s tím pokusí něco udělat?

Věc s více společnostmi je mnohem těžší než dřív a vypadá to na spoustu práce a účtů za právní služby.

Pořád se mi víc líbí ten můj, ale rozhodně se víc hodí do USA.

Spousta zločinců (počínaje Al Caponem) není za své zločiny zatčena. Ve skutečnosti jsou zavíráni za daňové úniky, protože policie mnohdy nemůže prokázat zločin, ale berňák může dokázat, že se vyhnuli placení daní ze svého lupu. Dalším důležitým detailem je, že IRS nemůže prozradit obsah vašich daňových přiznání bez soudního příkazu podepsaného federálním soudcem. (Proto trvalo tak dlouho, než získali Trumpovo).

Nejlepší na tom je, že dvě otázky, které by podrazily nohy mnoha schémat praní špinavých peněz, mají zabudované odpovědi, které nevyžadují žádné důkazy kromě rychlého vysvětlení!
  1. Možnost prokázat, od koho a odkud příjmy pocházejí. Já je poskytuji, jen jsou náhodou anonymní. Ve většině případů by to určitě stíhali, ale v tomto případě je anonymita zřejmě normální a jediný bezpečný způsob, jak podnikat
  2. Pro berňák je podezřelé, pokud vaše firma obchoduje s velkým množstvím kryptoměn. Zde je však auditorovi zřejmé, že kryptografie je jediným praktickým způsobem, jak podnikat.
Další věc, která se mi líbí, je, že to může být oboustranně výhodné. Jakmile auditor pochopí, o jakou firmu se jedná, uvěří všemu, co mu řeknete, ale přesto bude dál pátrat. Bude kopat dál, protože je funkčním kolečkem v obrovské byrokracii a musí najít něco, čím by svému šéfovi ukázal, že má hodnotu. Protože tedy všechno ovládáte vy, stačí mu hodit malou kost a on přestane kopat. Také s vámi bude souhlasit, že šlo o nedopatření, až mu řeknete, jak je chytrý, protože jste to vůbec nepostřehli.

Co si o tom myslíš?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pěkné, dlouhá odpověď :)

Ponořím se do toho!

Jste velmi ušlechtilý občan :D :D

S bojem proti kryptoměnám/NFT si vykopali vlastní hrob.

Dokud neprohlásí NFT za cenné papíry, může to pokračovat v jurisdikcích, které za určitých okolností umožňují prodej NFT bez daně.
I kdyby USA, EU nebo jiné státy měly bojovat proti tomuto schématu praní špinavých peněz, určitě se najde pár jurisdikcí mimo zákon, kde to bude i nadále možné!

A i kdyby proti tomu ve státech bojovali tím, že prohlásí NFT za bezpečnostní, bude to úžasný posun pro kryptografický průmysl, takže bych byl vlastně rád za oba výsledky!


Rozhodně je a také by měl být :) Nic není snadné a praní peněz prostřednictvím firem je výsada, kterou je třeba si zasloužit.

Tady by se také nabízela otázka - je částka, kterou je třeba vyprat, jedna velká částka, kterou je třeba vyprat najednou, nebo je to spíše opakující se částka, kterou je třeba prát často. V prvním případě je "firemní model" cennou možností, v druhém případě je rozhodně zapotřebí více dovedností a znalostí!


Tam nemohu nic říct, protože nejsem občan USA, všechny mé alarmy právě praskly, když jste měl na mysli deklarování výnosů z darknetu jako skutečných výnosů z darknetu, ale tedy výsledků v podstatě legální práce


Je to rozhodně odvážná metoda a vyžaduje jisté koule, to je jisté!

Z prvního místa jsem pochopil, že to bude fungovat, ale mohlo by to vyvolat podezření, které by se dalo odstranit pomocí propper track record a neprůstřelného alibi. Přesto se mi právě ta troufalost dostává pod kůži, troufalost spojit svou osobnost s darkwebem :D Ale právě tyto metody často vzbuzují méně podezření než jiné metody, které se snaží přijít s příběhem, který se vůbec nestal.

Často je cennou možností zahrnout do lži i částečnou pravdu, aby bylo snazší lhát a také aby se lži snáze věřilo.

Jako kdyby je napadlo "co když ty kryptoměny pocházejí z darknetu?" a vy přiznáte, že ve skutečnosti jsou, ale legální :D


. Teď, když jsem o tom víc přemýšlel, si vlastně myslím, že je to opravdu geniální nápad!

Chce to někoho, kdo si plně uvědomuje, do čeho jde!

Jděte do toho, pane, já to schvaluji :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Také zajímavý fakt, ale je to pravda! Právě v tom spočívá rozdíl mezi skutečnou gangsterskou hvězdou a zločincem... gangsterská hvězda (jak si ji představujeme z filmů) najde způsob, jak tyto nelegální výnosy uvést do legálního světa, aby je tam využila v podnikání/nemovitostech nebo majetku, zatímco zločinec zůstává ve stínu.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Bylo to zábavné cvičení.

Problémy, na které poukazujete, tu určitě jsou, ale pokud se jimi dokážete proplést napoprvé, pravděpodobně nebudete mít problém ani potom.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Bylo to vskutku zábavné cvičení!

Je pravda, co jste říkal :D. Zůstaňte v bezpečí!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Omlouvám se, že jsem tabeloval a stiskl tlačítko pro odeslání příspěvku dříve, než jsem byl hotov. Zde je to, co jsem měl v úmyslu zveřejnit.

@HEISENBERG Pokud to uvidíte, smažte prosím ten nedokončený výše. Díky

Tohle bylo zábavné cvičení.

Problémy, na které poukazuješ, tam určitě jsou, ale pokud se jimi dokážeš proplést napoprvé, pravděpodobně nebudeš mít problém ani potom.


Dvě poznámky k tomu...
  1. Myslím, že tento nápad je nejlepší pro 200 000 - 350 000 dolarů ročně nebo méně, protože to je rozmezí pro vysokého konzultanta v oblasti kybernetické bezpečnosti, a to by nevyvolalo vlajky
  2. Pokud jste disciplinovaní, mohli byste pracovat s velkou částkou tak, že ji prostě po lžičkách vyplatíte.
Největší výhodou je podle mého názoru to, že mohu bez obav utrácet své peníze. Sakra, pravděpodobně byste mohli bez problémů stlačit své výdaje na 500 000 dolarů, ale za touto hranicí už je zřejmé, že utrácíte více, než uvádíte.


Poté, co jsem se zamyslel nad celým problémem s darknetem, který jsi nadhodil, je asi dobrý nápad se od toho držet dál. Nemohl bys však být konzultantem, protože konzultanti pracují pro společnosti, které mohou sledovat.

Myslím, že hlavním cílem je mít klienty, které nelze snadno kontaktovat. Zdá se, že by stačilo mít klienty z méně modernizovaných oblastí (Afrika, Jižní Amerika atd.) nebo z nespolupracujících zemí (Rusko, Írán atd.). Možná tedy tvrdíte, že pomáháte zahraničním podnikatelům poznat kulturu a normy podnikání v USA/EU. Do prdele! Tohle se mi líbí!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ach, pěkné :D. Myslel jsem, že tvou poslední zprávou naše milá konverzace už skončila!

Je to vskutku zábavné cvičení a já se vždy rád zamýšlím nad podobně náročnými myšlenkami.

Také si to myslím, ale neznamená to, že se definitivně zachráníme poté, co to jednou proběhlo. Na takovou operaci by mohlo mít vliv mnoho dalších faktorů, například vyšetřování LE vůči vám kvůli jiným aférám, škálování vašeho podnikání, a tedy více podezření vůči vám ze strany SEC nebo jiných.

Myslím, že se tomu meze nekladou, záleží jen na tom, jak :D

Když už jsme u toho jak, uvažovat o zahrnutí tématu darknetu do vyprávění by usnadnilo vysvětlení, proč by se příjmy generovaly z kryptoměn a odklon od tohoto tématu by stejně vyžadoval diskvalifikovat všechny platby v nějaké formě, protože pak by fakt, že by pocházely z darknetu, mohl být krkolomný. To je ušetřit říct, že by to bylo obtížnější, ale bezpečnější bych si tipnul.

Sakra to je divoké.

Skutečné osoby, které lze kontaktovat v případě, že by "někdo" mohl mít otázky. Vzhledem k tomu, že se jedná o podnikání založené na službách, je velmi snadné zajistit právní strukturu osvobozenou od daní, LLC by se mohla hodit. Ušetřené daně by umožnily velmi atraktivní platby pro falešné klienty. K dalšímu zamaskování identity by společnost LLC mohla být vlastněna jinou společností LLC, která působí v jiné jurisdikci, která má dvojí zdanění s jurisdikcí první společnosti LLC.
Je také možné, aby tuto strukturu vlastnil anonymní svěřenský fond, který by dále maskoval identitu.

Je zábavné o tom přemýšlet :D
 
Top