Question Jak se dělá 4mmc váha více a méně silná

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Tak jsem nedávno syntetizoval 4mmc, a můj přítel zkoušel tuhle věc, říkali, že ta dostupná na trhu a tahle mají obrovský rozdíl, tahle je velmi silná, tak jak to mám udělat, aby to vážilo víc, jaký typ práškových věcí mám přidat, aby to nikomu neublížilo.

A kolik bych měl přidat, řekněme, když mám 100 g 4 mmc.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
To je snůška blábolů. Chcete vzít už tak mírnou věc a říznout ji bs ? Přestaňte být laciní. 4mmc je 4mmc u bude mít uživatele, kteří nehlásili žádný účinek nebo téměř žádný. Ale u to chceš snížit.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Bratře, ty to nepochopíš, nevíš, co k tomu mohu dodat, pokud víš, řekni mi to prosím.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofein
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
V případě L
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofein a licodain nebo benzokain a u se mohou prodávat jako falešný kokain
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Fuj, nepomáhejte mu!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
WAT

Příliš silný? @freedum to trefil do černého: BS.
Kéž bych věděl, jaký jsi prodejce, abych věděl, že se mám od tvých sraček držet dál TF. Zase jsou devadesátá léta? GTFOutta tady s tvým "Nechci nikomu ublížit" bullllshit
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Myslím, že odpovídáte špatné osobě, synu
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Dobře, lidi, omlouvám se, byl jsem jen zvědavý, měl jsem jen nápad, nejsem prodejce nebo tak něco, jen si dělám vlastní pro sebe, omlouvám se.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Neomlouvejte se, svou otázku jste neformulovali správně. Všichni děláme chyby a lidé si mysleli, že jste chtěl svůj výrobek zkrátit a mít větší množství, a nikdo nemá rád lidi, kteří prodávají zkrácené výrobky. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Editace: Nikdo nemá rád lidi, kteří krájejí svůj již čistý výrobek, někdy lidé nemohou za to, že mají již krájené výrobky na prodej. Takže pokud máte dobrý a čistý výrobek, prodávejte ho tak, jak je, určitě tak dosáhnete většího zisku. Lidé mají rádi silné výrobky. Ve vašem případě jste si ho chtěli nařezat pro sebe, protože je příliš silný, jak jsem pochopil. To nedělejte, raději si najděte své dávkování, zjistěte, kolik potřebujete, abyste dosáhli požadovaného opojení. Podle mého názoru je to mnohem lepší, než si produkt ničit nějakými blbými řezacími prostředky. Zůstaňte v bezpečí, chlape!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Pokud se nesnažíte vzít již čistý produkt a ojebat jím platící zákazníky: Omlouvám se za své ostré výroky a "je mi to" "líto" (vidíte, co jsem udělal?), jsem toho názoru, že "to" tady prostě vůbec nemůžeme mít.

Pokud je váš materiál opravdu "velmi" silný a silný, hádám, že je to buď bolest dutin, nebo chuťová záležitost, možná příliš "otupělý obličej" pro vaše pohodlí? Stačí ti jenom troška, vezmi si "nejmenší" krystalky, rozemel je co nejjemněji (ŽÁDNÉ kousky) a začni znovu od nich. Vy a váš přítel byste měli mít lepší výsledky
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
To je pravda, im žasne, kolik lidí šňupe velké krystaly. Nikdy jsem to nechápal, tbh. Když drtím krystal, položím ho na talířek, přikryju ho bankovkou a začnu tu sračku drtit, jak jen to jde. Když praskání přestane, sundám bankovku a sundám z ní zbytky. Vezmi kartu a drž ji v úhlu, kde je nejostřejší. Zbytek už každý zná, pořádně se do toho pusťte, dokud z toho neuděláte jemný prášek, věřte mi, že po pořádném rozdrcení už pálení vůbec neucítíte.
 
Top