Question Jak vyrobit crack

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Takže když mám 28 g kokainu, kolik sody bikarbony tam mám dát? je lepší použít mikrovlnku nebo sporák? jaký je rozdíl vařit v mikrovlnce nebo na sporáku? může mě někdo naučit krok za krokem vařit na sporáku?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rozdíl mezi mikrovlnnou troubou a sporákem je v tom, že sporák ohřívá pánev, která ohřívá vodu, která ohřívá reaktanty. Mikrovlnná trouba rozkmitává reaktanty a vodu a třením molekul, které se o sebe třou, vzniká teplo. Mikrovlny potřebují mnohem méně času k dodání energie reakce. To je špatně. Důvodem, proč je to špatné, je to, že kokain se deprotenuje mnohem dříve, než je voda dostatečně horká na to, aby roztavila základnu. Výsledkem je práškový crack, který vyrobíte v mikrovlnné troubě, není to konec světa, je to jen nepohodlné.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Přidejte 30 % rozčesaného prášku, přidejte horkou vodní lázeň, aby se stále míchal, dokud se nerozpustí a olej z oleje, přidejte zmrzlou vodu a ochlaďte a pak jej vyjměte k sušení na vzduchu. To je mrtvola jedenácti lidí v mé zemi.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Ano, šéfe, jsem velmi mladá, máte nějaký dobrý způsob, jak mě to naučit, například přidat, co dělá kouření výkonnějším a produktivnějším,
Kdysi jsem sledoval dokument, kde lidé přidávali nějaké přísady k vaření výrobku, aby se kouřil velmi silně, ale už je to dávno, co jsem to zapomněl.

takhle to vypadá po uvaření

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vypadá to dobře, brácho, ale sám to nevařím !!! dobrá práce, chlape.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Asi bych měl dodat. Pro četné lidi, kteří bezpochyby náhodou narazí na toto vlákno, všichni, které znám, používají 30 % hm. kokainu/ hydrogenuhličitanu sodného. Bude fungovat 25 %? Mně ano. 35%? Už to fungovalo. Špetka nebo dvě? Už jsem to tak dělal. Tak proč? 30%? Opravdu nevím, takhle mě to učili. Jednou jsem počítal stechiometrické množství a vyšlo mi, že 25 % je teoretické ideální množství za předpokladu, že máte čistý kokain ( u směsi neznámého množství neznámých produktů to nelze spočítat.
Mol kokainu HCL má mol kokainu a mol HCL. Nás zajímá pouze HCL.
Mole HCL = 36,5 g
Mole NaHCO²=84,0066g
Molek HCL=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24,7209%
 
Top