Question Jak přestat 4mmc (závislost)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Začal jsem konzumovat 4mmc asi před rokem, dřív jsem to dělal jednou týdně, teď to dělám tak 2-3x týdně, nemám závislost na 4mmc tho, myslím, že jsem na půl cesty, ale chci s tím úplně přestat, jako teď dny, kdy dostávám chuť na 4mmc po 7-8 hodině večer, cítím, že si o to tělo říká, vím, že s tím můžu úplně přestat, než to bude vážné, prosím, dejte mi nějakou radu, která mi pomůže přestat.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
hydratujte se a dobře spěte, cvičte, najděte si něco, co vás zajímá, a věnujte tomu svůj volný čas, neužívejte nic psychoaktivního, ani nikotin nebo alkohol, protože by vám to mohlo dát pocit, že "ještě jedna rána je v pořádku".
buďte připraveni na abstinenční příznaky a pamatujte, že většina z nich je psychického rázu.
Jakmile začnete mít málo adrenalinu a serotoninu, začíná těžké období a musíte se přes něj dostat bez ohledu na cokoli.
Hladinu dopaminu můžete trochu zvýšit konzumací dostatečného množství olivového oleje.
Při vyčerpání serotoninu používejte doplněk stravy 5-HTP, pro dosažení nejlepších výsledků je kombinujte.
sledujte svůj krevní tlak, mohl by se snížit/zvýšit na škodlivou úroveň, pro zvýšení, pokud je příliš nízký, jezte sůl, pro snížení, pokud je příliš vysoký, jezte česnek.
Užíval jsem mefedron velmi nadměrně záměrně, abych prozkoumal jeho hloubku, a mohu říci, že není žádný velký problém, aby ho studená krůta, musíte to jen brát vážně.
Hodně štěstí, bratře/sestro, máš to mít.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Bratře, můžete mi pomoci se syntézou 2b4mp?
 
Top