Jak bezpečně objednat prekurzory/vybavení?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Mám použít falešné jméno? Opravdu nemohu použít adresu jinde než doma, ale je bezpečné použít adresu svého bydliště? Bude vadit, když si koupím jednoduché skleněné nádobí (kádinky, baňky, refluxní kondenzátory atd.) na eBay nebo amazonu?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Skleněné nádobí není problém ani nelegální, takže si myslím, že jste v pohodě. Také si nejsem jistý, co v tomto případě myslíte pod pojmem "prekurzory", ale pokud máte na mysli například sloučeniny, které jsou zákonem klasifikovány jako prekurzory, většinu z nich nebudete moci koupit, pokud nemáte muly v chemické společnosti, která je pro vás může získat. Také ne každá chemická společnost může vyrábět prekurzory. Obvykle se prodávají pouze například farmakologickým společnostem. Prekurzory si nemůžete jen tak objednat bez licence. Také pokud objednáváte chemikálie, nepoužíval bych falešné jméno. To je typ věcí, které vás dostanou na seznam sledovaných osob - používání falešného jména a objednávání na vaši adresu. Policistům to tak trochu připadá, že něco skrýváte. Najděte si legitimní použití pro všechny chemikálie, které si objednáte. Pokud se vás na to někdo zeptá, prostě to řekněte.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Děkujeme za radu. Pokud jde o vaše otázky - když jsem řekl prekurzory, měl jsem na mysli věci jako aceton, izopropanol, hydroxid sodný atd. Věci, které bych potřeboval pro syntézu amfetaminu. Na eBay jsem našel mnoho nabídek těchto chemikálií a právě jsem si říkal, že by jistě bylo podezřelé, kdyby je někdo koupil.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Pokud je mi známo, ani při platbě kreditní kartou vaše banka nevidí, co přesně jste si objednali a od kterého prodejce, za předpokladu, že tržiště nebo poskytovatel plateb (webové portály třetích stran, které některé webové stránky používají ke zpracování platby, obvykle jste přesměrováni na samostatnou stránku, kde zadáváte údaje o své kreditní kartě) neposkytují tyto dobrovolné dodatečné informace, které nejsou pro provedení platby nutné. Neposkytují je ani tržiště jako Ebay nebo zpravidla jakákoli tržiště čínského původu. Pokud tam objednáte, platba se nejprve odešle na účet, který vlastní tržiště, a pak ji přepošle prodejci, což znamená, že pokud si objednáte něco "podezřelého", například chemikálie, vaše banka nemůže zjistit, že jste si ve skutečnosti objednali chemikálie, pouze to, že jste si objednali něco z Ebay.

Balení je však na prodejci! Objednávání nelegálních věcí je riskantní zejména tehdy, když balíček během přepravy překračuje jurisdikci (když jde z EU do USA nebo naopak), v takovém případě ho kontrolují celníci. Pokud je na štítku uveden název zakázané chemické látky, zabaví ji. Stejně tak když ji rozpoznají nebo obsah balíčku vypadá při skenování obecně podezřele. Nicméně podle mých zkušeností jsou prodejci chemikálií docela dobří v tom, že balíčky označují jako něco jiného, aby se vyhnuli podezření. Dělají to i u legálních chemikálií. Pokud se vyhnete vyloženě podezřelým prodejcům a tržištím, mělo by se vám dařit. Můžete se zeptat na tomto fóru, obvykle někdo, kdo už si odtamtud objednal, může ověřit legálnost. Já sám nikdy neobjednávám chemikálie z míst mimo obecnou působnost a nikdy jsem kvůli tomu neměl problém.

Nechci do vás rýpat kvůli něčemu tak nepodstatnému, ale vámi zmíněné chemikálie nejsou "prekurzory". Prekurzor je chemická látka, která je základním stavebním prvkem při konečné nebo předposlední syntéze (o složení sestávajícím z funkčních skupin a atomů uspořádaných způsobem, který je přímo použitelný při syntéze nelegálních sloučenin). Prekurzor je obvykle upraven (rozšířen nebo redukován) tak, aby vznikla nelegální sloučenina. Věci jako NaOH nebo IPA jsou rozpouštědla, která pouze vytvářejí podmínky nezbytné pro reakci prekurzoru. Na rozdíl od prekurzorů jsou obvykle zaměnitelné a poskytují stejný nebo blízký výsledek. Taková rozpouštědla s mimořádně širokou škálou použití jsou obvykle legální a zcela nepodezřelá. Ze zkušeností doporučuji vždy si připravit vysvětlení legitimního použití jakékoli chemické látky, kterou si objednáváte. I když jste následně podezřelí, můžete se vyhnout trestnímu stíhání, pokud to bude vypadat, že jste je použili oprávněně.

Jsem rád, že je mezi námi další tajný chemik. Užijte si jízdu. Podle tvých otázek usuzuji, že na této cestě teprve začínáš, takže jako přátelskou radu očekávej, že se něco posere. Nemyslete si, že se vyhnete všem chybám nebo následkům. Pokud nemáte nereálná očekávání, nemůžete být zklamáni, jak říkám.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Vidím ur odpovědi vždy ,odpovídat lidem.jen pro tvou informaci myslím, že u děláte velmi dobrou práci, která dává smysl na všechno, co jsem zatím viděl.im tady učit, takže jsem věnovat hodně pozornosti na všechno, co lidé ptají nebo říkají...
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jsem rád, že vám moje aktivita nějakým způsobem pomohla. Vždycky si vzpomenu na doby, kdy jsem začínal, a vzpomenu si, že jsem si přál, aby mi někdo takové odpovědi řekl nebo poskytl návod, takže se o to snažím.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
To je skvělý člověk! Taky začínám od nuly. bylo to trochu náročné, moje hlava se mění na kaši z wikipedie a msds dat cramming.I počítat asi další 6měsíců nákupu všeho, co potřebuji a studovat a měl bych být? Připraven zkusit nějaké malé kroky synth.lol.damn jsem měl udělat to před 30 lety člověče! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kurevsky se mi líbí, jak agregujete vybavení v čase. Nejdřív je to takový malý projekt, kdy chcete vyrábět pervitin, ale pak se z toho stane elitní tajná laboratoř s nejrůznějším vybavením, které je prostě ohromující. Když se řekne tajná laboratoř, lidem se vybaví ty zasrané pseudo-pervitinové laboratoře, ale pak se podíváte na svou laboratoř a je to jako co? Je to vůbec skutečné? Jak je možné, že tahle nelegální laboratoř vypadá jako legální...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
ani si nejsem jistý, jestli mám v úmyslu vyrábět, cituji, "pervitin", nebo jestli jsem na to dokonce dost chytrý. můj účet za amazonku se zatraceně zvýšil a já renovuju svůj malý prostor, abych se tam vešel. cokoli může být návykové, dokonce i bez "požadovaného účinku". přemýšlel jsem o tom roky a dokázal jsem, že je to pravda. kdybych tyhle věci řekl psychiatrovi, označil by mě za úzkostnou poruchu bogas.Mé záměry jsou velmi zaměřené směrem, který by ostatní pravděpodobně nepochopili. pokud jde o to, co u řekl, možná přístup k laboratoři z nadřazenějšího stavu mysli dělá věci mnohem legitimnější v pohledu, nejsem si jistý. jedna věc je jistá, že mě žádné díry do zadku neberou do podvodu "bez lodi". uznávám, že nemám produkt, ale jsem v možném směru k něčemu! viz moje odpověď, pokud chcete, na "polévku z hnědé rýže", možná pak uvidíte mé problematické dilema.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Skoro všechno sklo a laboratorní vybavení jsem si koupil na Amazonu a tu a tam nějaké speciální věci z ebay. Jsem hobby (amatérský) chemik už mnoho let, je mnoho lidí, kteří to dělají, nemluvě o tom, že skleněné nádobí nepředstavuje pro DEA žádnou hrozbu, jeho chemie se zaměřují. Nikdo se nikdy neptal na nic, co jsem kdy koupil.

Ale co se týče nákupu chemikálií z Amazonu, můžete jít... Neprodávají nic pochybného, takže je to celkem bezpečné. Zdá se, že na ebayi je spousta mírně nelegálních věcí, jako je jód, nebo se občas objeví LiAlH4 nebo něco podobného... Nevím, jak ti poradit. Jsem si ale docela jistý, že je to v pořádku. Některé firmy asi uklouznou, nebo to nemají pohromadě, podle mých zkušeností menší firmy. Umožňují vám koupit něco, co obvykle považují za něco, co prodávají pouze firmám nebo nechtějí poslat na adresu bydliště. Například nákup bromoethanu vyžaduje, abyste měli licenci téměř všude, kde jsem byl online, ale po dostatečném hledání jsem našel jednu, která licenci nevyžaduje, nebo ji nekategorizovala jako špatnou chem.... nebo tak něco. Kupuji ho od nich jen jednou a nekupuji ho v tak velkém množství, aby někoho vyděsil, takže to pravděpodobně nebude problém (jako 250-500 ml jednorázově). Ale na těžké věci, jako jsou chemikálie ze seznamu 1 DEA, nebo jaká organizace pro vaši zemi to je, zapomeňte..... si dobře syntetizovat vlastní sračky. Takže pokud jde o chemikálie, tak to je chvíle, kdy musíte být strategičtější.....

Jsem ve výjimečné situaci, mám to štěstí, že mám poblíž obchod s chemickými potřebami ze staré školy. Prodávají především vysokým školám a místním podnikům. Od té doby, co je tu internet, nejsou příliš rozšířené. Ale strávil jsem tam několik let a poznali mě jako pouhého chemika na dvorku/amatéra/hobby, a to jsem byl chvíli legitimně..... Takže když přišel čas, abych se pustil do zábavných věcí, získávání středně obtížných věcí, jako je dusitan sodný, borohydrid sodný, a dokonce i manganistan draselný, bylo to snadné, říkali: "Jasně, tady máš, bav se, co děláš tentokrát?" **vlož dobře promyšlenou lež a popiš reakci, která by se použila v nějaké hloupé věci na úrovni vysoké školy, díky které vypadáš, že jen ztrácíš čas něčím debilním** ..... Svou cestu si najdeš.

Taky si přečti tohle, kde najdeš nějaké základy. Je to z 90. let, ale přístup je stále dost podobný na to, aby to bylo stále rozhodně relevantní.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Díky člověče, podívám se a zkusím najít nějaké obchody s chemickými potřebami. Jste v USA, protože bych si představoval, že takové obchody se hledají snáze než tam, kde žiji v Evropě.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
ano, já jsem..... čína má všechno, i když... zejména sklo. jsou na ebay hodně...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hej, děkuji za odpověď. chlapče, cítím se jako pekelný idiot na fóru, ale jsem tady na dlouhou trať. nevzdávám se pro nic za nic, když jsem si na něco nastavil hlavu.... nejsem si jistý, jestli bych to měl říct, nebo ne??.možná jsem se vysmál z forum.lol.ale můj příběh je ''''law mi v roce 2011 vzal něco'', co jsem potřeboval k fungování.Lékaři nikdy neměli odpověď a já jsem prostě ztratil trpělivost s tam ignorant selves.lol.im mnohem chytřejší než oni, ale nejsem si jistý, že jsem dost chytrý na to!.jen teorie mám, co látka byla a poslední roky byly peklo se snaží ''honit ducha, co to bylo!Kupuju věci po kouskách, ale je to drsný v týhle mojí zemi. moje mysl se mění na kaši ze všech těch dat, který do ní nasávám. smích... mám určitou metodu, co se týče toho, co kupuju jako první a co studuju jako první.'''Děkuji za odkaz man'''' jsem četl všechno v těchto dnech!!!Možná jsem našel chemický mula, jak'' nikdy spát'' to řekl, miluji tento termín. moje amazon nákupy se zbláznil člověče...smích nakonec se cítím jako skutečný osel, aby se ptát na otázky zde, jsem velmi malá ryba v pekelně velkém rybníku!!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Byli byste překvapeni, co dokázali někteří lidé, které bych považoval za idioty. Myslím tím, že i jednoduchá pseudovařička pervitinu je z hlediska chemie docela zajímavá a složitá.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Nákup činidel vybavení je hlavním úkolem každé laboratoře. Jedná se o velmi důležitou fázi práce, ve které můžete upoutat pozornost speciálních služeb pro kontrolu léčiv. Reagencie a vybavení lze objednat v Číně nebo zakoupit ve vašem regionu. Hodně záleží na zemi, kde pracujete. V nejbližší době se pokusím sepsat návod na bezpečné zásobování laboratoře potřebnými reagenciemi a vybavením.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, nový člen, první příspěvek.
ve Velké Británii, nevím, jestli je to ještě k dostání na ebay, někdo známý koupil dusičnan draselný, práškovou síru, pak o 2 měsíce později dělovou rozbušku.
sledoval videa na youtube o výrobě černého střelného prachu, a protože přísady byly na ebay, myslel si, že se na ně nikdo nebude dívat, protože nakupoval u různých prodejců a byly inzerovány pro jiné použití.
když si objednal zápalnou šňůru pro děla, o týden později mu do dveří vlezly nejrůznější orgány, jako je policie/odstraňování bomb, a našly 76 g černého střelného prachu.
4 roky za přechovávání výbušné látky!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 pokud je řízeno
PMK 28578-16-7 není kontrolován, nebo je?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
je předpokládat, než 28578 není kontrolována, ale. chci taky vědět, jestli je bezpečné koupit stejně to v USA od dodavatele ABio nebo 2cb labs..atd. sodiumborohidide taky. kolik kilogramů nebo gramů může ai ale v USA prosím, pokud někdo víte to?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mnohé z toho, co jsem si přečetl výše, je věcně nesprávné a jiné věci považuji za nesprávné, ale jsou to názory. Uvedl jste prekurzory, ale ve vašem seznamu byla rozpouštědla a reakce. Kupuji čistý aceton v Dollar General za 3,50 USD/ 16 Oz s hotovostí Kyselina sírová, kyselina chlorovodíková, chlornan sodný, hydroxid sodný, xylen, toululin, petrolethera spoustu dalších chemikálií lze koupit v hotovosti v železářství, obchodě s autodíly a Walmartu. Některé z nich může být třeba destilovat nebo extrahovat. Amazon prodává ilegální věci. Minulý měsíc jsem si z Amazonu koupil gram harmalibe hcl. Mají i sledované prekurzory. Ebay a Etsy také prodávají kontraband. Nebudu tvrdit, že je to bezpečné. Kupujte všechno, co můžete, v hotovosti nebo používejte předplacenou platební kartu.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Poměrně levné! Na mém území seženete 60 % jen asi za 15-20 USD/litr :( a pravděpodobně budete zařazeni na seznam sledovaných osob.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Zůstal jsem u destilace 30 % nebo méně volně prodejného acetonu :( Není to levné ani moc praktické, ale je to to, co mám...
 
Top