Jak můžete být podvedeni

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Hlavním cílem každého podvodníka je získat vaše peníze prostřednictvím obejití služby BB Escrow. Nezapomeňte, že podvodníci jsou velmi kreativní a najdou miliony důvodů, jak vás přesvědčit, abysteslužbu escrow přeskočili.

Velmi často podvodníci používají následující argumenty:
1. Podvodníci se snaží přesvědčit vás, abyste službu escrow přeskočili. Kurz bitcoinu mě děsí, nechte si polovinu vaší platby vyplatit přímo mnou a druhou polovinu přes escrow.
2. Jaký je váš názor? Přes escrow nefunguji, tam mě podvedli. Nedoporučuji vám to také.
3. Denně uzavírám obchody za desítky tisíc dolarů. Nehodlám si zahrávat s vašimi 100 dolary v escrow. Buď objednávejte bez escrow, nebo ani neztrácejte můj čas.
4. Podívejte se na mé recenze, nemá smysl, abych vás podváděl. Jsem tu čestný člověk!


Doplňte své možnosti v sekci komentářů, milí členové fóra.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Projdu eskortou
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Je škoda, že neexistuje prostředník, který by produkt dostal před kupujícího, aby 100% zkontroloval, co bylo odesláno..

jako středisko pro úschovu, do kterého prodejci posílají zboží, aby mohli přesně zkontrolovat, co je to za zboží, než ho pošlou kupujícímu, a tak by byly obě strany spokojenější...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mluvíte o dalším prodeji. Ten je již vymyšlený. Tým BB Forum pracuje na tom, aby přizval podniky v oblasti léčiv a zajistil pohodlné, anonymní a spolehlivé
prostředí pro všechny strany. Bohužel se nemůže objevit okamžitě všude, je to obrovský úkol, který vyžaduje účast mnoha podnikatelů po celém světě.
-Řím nebyl postaven za den (s)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Potřebujete pouze několik členů týmu BB, kteří jsou ochotni přijímat položky od dodavatelů. Tímto způsobem by nedocházelo k žádným obchodům mimo úschovu. Řekněme, že jsem si objednal něco z Číny 5 kg PMK. Nemám žádné laboratorní vybavení, abych mohl otestovat výrobek, kvalitu nebo dokonce to, co je skutečný výrobek od tohoto dodavatele, takže kdybychom měli holdingové centrum, kde by prodávající poslal položku do centra, aby mohli zkontrolovat, zda je vše tak, jak prodávající říká, že je, než to pošle kupujícímu. Pak odeslat kupujícímu, jakmile testování a bylo provedeno. obě strany zaplatit doručení stejně. Prodávající zaplatí doručení do centra, kupující pak zaplatí doručení z centra všechny obchody mohou být provedeny prostřednictvím úschovy 100% bezpečnější tímto způsobem kupující nebudou podávat stížnosti nebo označit prodávající podvodníci, protože to je oready byl testován / zkontrolován BB týmem
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Naprosto souhlasím s tím, že většina lidí nemůže testovat to, co dostane, takže se musíme zaměřit a vyvinout možnosti testování-reagencí pro nejnáročnější chemie
Vidět situace objednaný metamfetamin obdržel vykouřený feťák mozek okamžitě skočí na dopaminový výron a vy kliknete dohoda byla v pořádku, ale co jste byli missfired mozek?
Myslíte si, nebo dokonce když dostanete měl být pervitin a myslíte si, že to není jak soudci mohou dělat objektivně zjistit pravdu ?

Kolik kupujících je peoplez kteří lžou že dostávají špatné produkty a mají skutečné a dobré myslím že žádný .
Jak se tady říká náš zákazník náš pán
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Musím být velmi hloupý, ale jak si zde mohu dobít účet? Všechny adresy uvedené při pokusu o vložení bitcoinů na můj účet jsou na Coinbase neplatné. Takže nebudu moci převádět.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Podívejte se na profil @HEISENBERG tam je Řešení problémů a jak přidat prostředky do peněženky.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Stoprocentním problémem je, že při kopírování adresy peněženky jsou před ní nebo za ní mezery.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Moc děkuji, viděl jsem vaši odpověď v jiném příspěvku, ověřil jsem si to a měl jste 100% pravdu! Takže jsem vymazal mezery a fungovalo to jako po másle!
Na zdraví!
 
Top