Hledám lék na léčbu své závislosti na konopí

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Kouřím příliš mnoho trávy, ale nějak nemůžu přestat, protože se mi prostě líbí být sjetý, tak jsem se chtěl zeptat tady na vaše doporučení.
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Když cbd nemá helpdesk dostat kratom to Prvky závislosti na konopí
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
CBD stejně používám denně. Také mi ještě zbývá nějaký kratom, ale musíte ho extrahovat, protože prášek může způsobit gastritidu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Zdá se, že jde o psychologický problém
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Ano, to rozhodně ano. Domnívám se, že mé receptory jsou prostě husté.
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
vždycky jsem ze svých depresí obviňoval prohibici, ale od té doby, co jsem na tomto fóru, mám naději, že se naučím, jak levně vyrobit nějaké léky, a pak je rozdám lidem, kde dělám charitu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Naltrexonem lze léčit nutkavé chování.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Zdravím. Důvod zde leží na povrchu. Říkáte, že příliš kouříte. Systém je odladěný a mozek funguje, i když cítí, že něco není v pořádku, nemá zájem a není vycvičen ke změně tohoto systému. Musíte vyvinout silné úsilí vůle, abyste situaci začali měnit. Toto úsilí však nemůže být jednorázové. Mělo by podporovat vaše rozhodnutí změnit kouření nebo nekouřit vůbec po dlouhou dobu. Pouze v takovém případě se situace může změnit. Doporučuji přečíst si následující téma.

Léky a doplňky stravy mohou stav trochu zmírnit a pomoci, ale musíte vědět dvě věci:
1. Na závislost neexistuje žádná zázračná pilulka. S tímto stavem musíte dlouho a tvrdě pracovat sami. Svou myslí, vůlí a silou.
2. Užívání léků může pomoci, ale má smysl pouze tehdy, pokud látku odmítáte.

V případě odmítání konopí může pomoci následující schéma:
  • Emoxypin 125 mg tabs. Po 1 tabletě ráno a večer po dobu 30 dnů.
  • Pokud jsou výrazné neurologické problémy - přidejte jakýkoli komplex vitaminů skupiny B v injekční formě. Užívejte jej denně po dobu 14 dnů.
  • Pokud jsou problémy se spánkem - Melatonin 1 tab. před spaním 7 dní.
  • Pokud je podrážděnost - jakékoliv volně prodejné sedativum, přírodního původu.
  • Nějaký gabapentionid. Například Phenibut - podrobnosti a schéma najdete zde.

Kromě toho je lepší změnit obvyklý způsob trávení volného času. Je možné udělat přestávku ve vztahu, pokud jsou vázány na užívání, změnit společnost, místa, kde se ochlazujete, atd.

Nezapomínejte také na dostatečný spánek, zdravou výživu, čerstvý vzduch, fyzickou aktivitu - těmto zdánlivě jednoduchým činnostem se nepřikládá velký význam, ale jsou velmi důležité pro změnu obvyklého systému konzumace.

V obecné rovině je to vše. Pokud máte nějaké dotazy, napište mi do pm.
 
Top