Prohledávám darknet, zde je výsledek

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Zdravím kolegy anony,

Současný stav katalogů odkazů na dark netu na mě neudělal dojem, protože jsem nemohl najít všechny důležité údaje na jednom místě.
Proto jsem vytvořil darknet.observer, kde se vám snažím poskytnout co nejlepší přehled nad současným stavem tzv. darknetu.

http://s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion

Funkce:
- 300+ tor služeb je skenováno každých x hodin.
- můžete procházet a filtrovat služby
- kontrola phishingu - ověření zrcadlových stránek
- automatická analýza souboru /pgp.txt
- automatická analýza souboru /mirrors.txt
- automatizovaná analýza souboru /canary.txt
- varování před podvody/hodnocení reputace

zde jsou některá zajímavá zjištění:
- služby online: 316 (celkem 460 zrcadel onion(v3))
- každá služba má v průměru 1,33 onion(v3)-zrcadel
- 41,5 % používá java skript
- 39,9 % nastavuje cookie bez dotazu
- 15,5 % je OMG observant/compliant (a pouze 11 z 23 kanárků je zdravých)
- 23,9 % jsou obchody (a většina z nich jsou podvody)
- 18,1 % nabízí hosting nebo jiné služby (mnoho z nich jsou podvody)
- 8,6 % jsou fóra
- 7,5 % jsou trhy (více prodejců)
- 6,9 % jsou katalogy odkazů
- 4,9 % patří do skupin zabývajících se ransomwarem
- pokud zjistí 12 darknetových vyhledávačů (3,5 %) a 11 zpravodajských webů (3,2 %).
- všech stránek, které přijímají platby: 95 % z nich přijímá Bitcoin a pouze 35 % přijímá Monero

Co si o tom myslíte? Chybí vám nějaká služba nebo jsou některé údaje chybné?
Dejte mi prosím vědět.

Darknet.Observer
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Udělali jsme podobnou práci až a allot z kategorií odlišné, ale ve skutečnosti jsme zjistili, že jen asi 8-10 % všech, kteří něco prodávají, bylo legálních. CC trhy byly asi 3 % legální, vyjma subjektů založených na poplatcích, jako je Brianův klub. Zdá se, že probíhá boj a ti dobří jsou vyhlazováni. Měli jsme také mnohem méně dobrého názoru ohledně Monero, než se zdá, že máte. Zdá se, že existuje spousta kapek pro Monero, které jsou přímo černé kapky a nemohly se starat méně. Zdá se také, že okamžitě předvídají výdaje a jsou mnohem lepší než stejný typ osob používajících jiné kryptoměny.
 

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Monero mám rád kvůli technologii - z hlediska anonymity je mnohem lepší než Bitcoin a očekával jsem, že bude jedničkou v hlubokém webu, protože to je hranice technologie anonymity. Takže mě upřímně překvapilo, že má jen třetinovou akceptaci Bitcoinu.
V současné době kontroluji fóra s cílem označit podezřelé služby jako podvod. Opravdu to vypadá, že na scéně teď dominují padouši.
OMG dodržování je příliš nízká také. Je tak těžké nabídnout správný /pgp.txt a /canary.txt a možná i /mirrors.txt, jak je definováno v dark.fail/OMG? Interakce s těmito stránkami by byla mnohem jednodušší.

Celé toto odvětví potřebuje zefektivnění, standardizaci a spolehlivý způsob, jak rozlišit mezi dobráky a podvodníky.
Vidím v tom potenciál pro blockchainové pojištění apod.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jedním z hlavních problémů společnosti Monero je, že jsou s ní spojeni někteří velmi pochybní lidé. Lidé jako Ryan Havar a Daniel Evans ji využívají k různým trestným činům a podvodům s Monerem, takže si ji mnozí spojují s podvodníky. Naprostá anonymita může být špatná věc l
Hádejte, co? Tito lidé se prý podíleli i na jeho vývoji, takže po sobě možná zanechali něco, co jim pomáhá při jeho krádeži.
 
  • Like
Reactions: vis

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahh Co může být způsob, jak vytvořit adresář, který všichni skuteční lidé zůstává 0,0000 procent podvody, ale pokud vytvořil, že adresář, ve kterém jsou všechny podvodníci vystaveny být připraven na velké rozsáhlé ddos, dostat hacknutý ještě dát těžké časy pro podvodníky budou dělat vše, aby vás dolů, huh peníze jen záleží na nich vidět, že tordex a tor plný podvody reklamy, lidé jsou jako, že jen dostat peníze místo reklamy lidé se podvody lidé stížnosti jsem dostal podvod z jednoho z vašich adv majitel webu idgaf
 

dayz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
To je super, kámo!!!
 

Banksy

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Děkuji člověku.

Jelikož to bylo zveřejněno v sekci darkne markets, mám však několik otázek.
Existuje mnoho obchodů, které prodávají dárkové kódy. Viděl jsem jiné vlákno o podvodech a tyto dárkové kódy byly také zmíněny jako podvody.

Moje otázka zní: Má to někdo skutečně vyzkoušené?
Ptám se proto, že jsem viděl jinak důvěryhodné markety, které prodávají i návody na generování dárkových kódů pro určité platformy, a také sekce uvnitř těchto marketů, kde se dárkové kódy dají koupit.
Dává smysl tyto obchody s dárkovými kódy využívat k podvodům. Proč by ale tržiště přidávala podporu pro podvody a jaký smysl má prodávat návody nebo generátory kódů, když to není reálné?
Jen se snažím tomu přijít na kloub. A potenciálně se připojit k davu obětí podvodů 🙄

Další věc, kterou jsem viděl, je obchodování s hacknutými účty Paybal, které na nich také mají peníze, dosahující od 500-5000 na účet. Darované peníze ... také rieks jako podvod, ale byl také viděn na webových stránkách tržiště.

Takže. Musím předpokládat, že podvod, kdykoli vidím takovou nabídku, i když tržiště tvrdí, že neumožňují podvody na svých platformách? Nebo se tito prodejci zbavují svých "šrotů", které by se jinak nevyplatilo prát?
Třeba tu někdo něco takového skutečně vyzkoušel, pokud to není jen ze zvědavosti. Hodily by se mi nějaké rychlé peníze na rozjezd něčeho, co jsem plánoval.
 
Last edited:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mnohá z těchto fór a trhů, o kterých mluvíte, vypadají jako úl, ale ve skutečnosti jsou tu jen proto, aby vás oškubaly. Vše, co je zde uvedeno, je okrádání. Nejlépe to poznáte podle toho, zda umožňují komunikaci s ostatními uživateli na webu. Stejně jako fóra o kartách jsou vaše zprávy často přezkoumány dříve, než se dostanou k druhému uživateli. Jakmile vás podvedou, nechtějí, abyste někoho varovali, a neexistuje žádný skupinový chat, takže jediným způsobem by byly zprávy nebo inzeráty. Obojí je před schválením přezkoumáno.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zajímalo by mě, kolik z nich je legálních a ne podvody nebo téměř mrtvé.
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Z důvodů, které jsem nemohl ovlivnit, jsem byl více než rok pryč.
Omlouvám se za zveřejnění stránky a následné zmizení. To se nemělo stávat.

Naštěstí mám stále kontrolu nad doménou darknet.observer a mohl jsem dokonce obnovit ranou verzi zdrojového kódu webu z mého dlouhodobého úložiště.

Pracuji na lepší verzi webu a vrátím se mnohem silnější!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Minulé práce @Darknet.Observer najdete na archive.is onion ( archiveiya74codqgiixo33q62qlrqtkgmcitqx5u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion - JavaScript Needed)

Tento nástroj je velmi dobře sestaven a můžete si ho prohlížet, aniž by vás z něj bolela hlava. Čekáme na vás!
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O čem byl darknet observer? Rád nacházím nová místa, která si mohu prohlédnout
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Stránky se statistikami, přehledem všech archivovaných cibulí z toho, co se darknet.observeru podařilo získat, důvěryhodnou poznámkou (A,B,C,..),... velmi zaujal při svém návratu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aha, už to chápu. Snad se to zase rozjede!
 
Top