Nemohu extrahovat pseudoefedrin rozpuštěný ve vodě

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Včera jsem si v lékárně koupil balíček pseudoefedrinu, tak jsem ho viděl ve vodě, abych odstranil ostatní sloučeniny, ale když jsem pseudoefedrin nechal rozpustit ve vodě a postavil ji na sporák, voda se odpařila a na dně hrnce byl jen sliz.
Co jsem udělala špatně? Mohlo to být tím, že byl oheň příliš vysoký? Může mi někdo pomoci?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nebyla by to čistá susi pilulky její pravděpodobně gak na dně, můžete udělat extrakci kyselou bází a susi se přežene v nepolárním rozpouštědle doporučuji toluen.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Provádím průzkum a našel jsem několik metod, které se mi líbily díky
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nezapomeňte zkontrolovat PH, pokud Suzi není alkalická podle lakmusu, nezískáte ze směsi RM po refluxu nic zpět.

Poté, co získáte svůj tolly z AB, co obvykle dělám, je to, že ho ještě jednou destiluji párou, aby vypadal čistě a čistě před hypo/I vařením. Je to trochu ojebávání, ale stojí to za to, abyste se nemuseli škrábat na hlavě a přemýšlet, co se pokazilo.

Nezapomeňte na externí super páru. Čtvrtina cesty dolů Liebig.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Rozumí se. Jen otázka suzi je to pseudoefedrin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pokusy o extrakci pseudoefedrinu z tablet pouze pomocí vody se zhruba od roku 1990 příliš nedaří. Existuje asi tucet různých chemických látek, které se do pilulek přidávají, aby to znemožnily. Pokud si vyfotíte seznam složek, uvidíme, jaké metody v těchto konkrétních pilulkách používají, a budeme schopni navrhnout extrakci. Na tomto fóru je také vlákno, které nabízí několik metod, které fungují ve většině scénářů.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Slyšel jsem o tom, ale teď přemýšlím o použití extrakce A/B.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Toto je složení tablet: Triprolidine hydrochloride 2,5 mg tableta + pseudoephedrine hydrochloride 60 mg Pomocné látky: monohydrát laktosy, škrob, magnesium-stearát, povidon a voda.
 

Bmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
D3jXKIZJH0

2,5 mg tripro a 30 mg PSU Prosím, pomozte mi extrahovat z této pilulky, protože jsem si jistý, že se vám to nepodaří jako prvnímu v tomto procesu. 🙏
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Nejdříve je třeba vodu na pilulky připravit zásaditou, nejlépe pomocí NaOH..... PSE se usazuje v rozpouštědle....tedy po filtraci a vyčištění čehokoli se hodnota PH uvede do neutrálního stavu (PH6) pomocí kyseliny Aby se PSE dostal z rozpouštědla do čisté vrstvy vody, která se získá po odpaření.

Možná existuje několik metod, ale toto je ta moje!
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Ale je to efektivní a je to tak jednoduché?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Čím častěji to budete dělat, tím více praxe získáte.... je to velmi jednoduché... ale zkontrolujte, zda v pilulkách není nějaká blbost, čarodějnice udělat extrakci EPH nedokáže.....
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Toto jsou sloučeniny v mém léčivém přípravku: Triprolidine hydrochloride 2,5 mg
Pseudoefedrin-hydrochlorid 60 mg
Pomocné látky: monohydrát laktózy, škrob, magnesium-stearát, povidon a voda.

Myslíte si, že tato vaše metoda funguje?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metoda 2 vedla k opravdu krásným krystalům a asi 75% účinnosti na první pokus. Méně pivní trávy a podobných sraček by pravděpodobně někoho dostalo blíže k 90 %.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Pokud budete pracovat čistě, bez stresu a s hlavou nahoře, pak dosáhnete dobrých výsledků..... zpočátku jsem měl maximálně 60 %, a když jsem se naučil, jak důležitá je čistota a pečlivá práce, dosáhl jsem maximálně 93 %.
 

Raspberry2-3-4

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Není možné extrahovat z doplňků stravy obsahujících efedrin spíše než tablety?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Řekl bych, že ano, v USA nic takového neexistuje. Vzpomínám si, že když je stáhli z prodeje, bylo to smutné lenošení. Stohy a žluté vesty byly snídaně a oběd.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Omlouvám se za zpoždění, zapomněl jsem heslo k účtu.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Moje tabulky obsahují: 1: Triprolidine hydrochloride 2,5 mg
Pseudoefedrin-hydrochlorid 60 mg
Pomocné látky: monohydrát laktózy, škrob, magnesium-stearát, povidon a voda.

Lze odstranit pseudoefedrin pouhým přidáním ethanolu a jeho přefiltrováním a odpařením?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Rozpusťte ji v alkalické vodě o pH 12 a poté ji extrahujte toluenem nebo xylenem.
Poté toluen jednou promyjte vodou, přičemž dbejte na to, aby se nesnížila alkalita. Pak toluen oddělte a do toluenu napumpujte plynný chlorovodík. Krystaly pseudoefedrin-hydrochloridu spadnou. Sediment přefiltrujte a vysušte.
 
View previous replies…

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Po provedení alkalizace se pseudoefedrinová báze rozpustí v toluenu. Oddělte toluen od vody, poté do toluenu přidejte čistou destilovanou vodu a podruhé jej oddělte, abyste odstranili částice sodíku. Poté do toluenu přečerpejte plynný Hcl. Pseudoefedrinová sůl Hcl se uvolní. Filtrujte.
 

Duart77

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
21
Reaction score
2
Points
3
Děkujeme vám za pomoc, příteli. Víte, jaký výtěžek je tento proces schopen generovat?
 
Top