Mám otázku, na kterou potřebuji znát odpověď

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
lze černý dehet změnit na č. 3 a nebo č. 4. pokud je to možné, může mi prosím někdo říct, jak to udělat. díky, lidi, každá informace by byla skvělá.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Za prvé - nejhorší možný název vlákna. Musíš se víc snažit, lol.

Co se týče převodu BHT na skutečný heroin - myslím, že "technicky" ano, může být, ale existuje několik důvodů, proč to prostě není rozumné ani žádoucí.

Zaprvé, "černý dehtový heroin" ve skutečnosti vůbec není heroin (alespoň zřídkakdy obsahuje heroin). Pokud znáte proces výroby heroinu, spočívá v tom, že se vezme surová maková šťáva, zpracuje se a extrahuje se z ní morfin, poté morfin reaguje s anhydridem kyseliny octové, čímž se hydroxylové skupiny morfinu na místech 3 a 6 acetylují.
BTH je zřejmě to, co se stane, když se úplně vynechá proces extrakce morfinu a zkusí se zpracovat samotná surová maková šťáva. A někdy se dokonce nepoužívá anhydrid kyseliny octové, ale ledová kyselina octová (nebo dokonce jen ocet).

Některé zdroje uvádějí, že se to začalo dělat proto, že Spojené státy zablokovaly prodej acetanhydridu, a tak kuchaři zkusili místo něj použít GAA nebo ocet, čímž vznikla BHT, kterou znáte dnes. Tím si ale nejsem tak jistý (no tak... prekurzory na výrobu metamfetaminu a fentanylu sehnat dokážou, ale na anhydrid kyseliny octové se jejich špinavé kartelové prsty nedostanou? blbost).

Takže bys technicky vzato mohl vzít dehet a zpracovat ho na heroin? Jistě. Ale..... byste ho museli získat hodně, protože s ním v podstatě zacházíte jako se surovou mízou, a museli byste buď extrahovat morfin a pokračovat s ním, nebo byste mohli extrahovat monoacetylmorfin a znovu ho acetylovat, abyste získali surový heroin.

Ale proč se tím zabývat? I když BHT vypadá jako totální sračka, některé z nich jsou ve skutečnosti docela dobré a dokonce účinnější než skutečný heroin. Je to proto, že obsahuje hodně 6-MAM, který je účinnější než heroin (src):

... a kvůli nedostatečnému zpracování a čištění v něm je příval dalších opiátů, které se obvykle při výrobě heroinu při extrakci morfinu odstraní (pamatujte, není to chyba, je to vlastnost!). Tyto další opiátové alkaloidy mohou mít za následek pekelné opojení (dost na to, aby způsobily i předávkování..).

Zde je vlákno na Bluelightu, které by vám mohlo připadat relevantní: Má někdo zkušenosti s čistým 6-Monoacetylmorfinem?

Doufám, že jsem odpověděl na vaši otázku.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Uvědomil jsem si, že jsem tam asi dvakrát řekl "BHT" místo "BTH"... omlouvám se. Bylo to pozdě v noci.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mám přístup pouze ke kyselině octové, je morfin a octový reflux nepraktický?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Nezlobte se, ale jste si vědom, že tuto otázku pokládáte na tomto fóru již potřetí ?
Odpověď zní ne a logická dedukce zní : kyselina octová se získává mnohem snadněji než Ac2O tudíž, pokud téměř každý používá tuto chemikálii, má to svůj důvod ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Ahoj lidi, z jakých chemikálií se vyrábí fentanyl. A já mám. 2 čísla cas na výrobu . Mám tuto surovinu vařit stejně jako vařím karfent na fenty.
 
Top