Potřebuji pomoc s první syntézou MDMA. PROSÍM

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, neměli byste se pokoušet o chemii, pokud neznáte základy, vystavujete se chemickým rizikům a vystavujete spotřebitele možným nečistotám, které můžete zanechat ve výsledném produktu. Mohu vám jen doporučit, abyste si nastudovali alespoň nezbytné minimum z chemie a tuto syntézu zkusili později.

S pozdravem
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Doporučuji extrahovat mdma volnou bázi rozpouštědlem (toluenem nebo dcm).

Přidejte zředěný hcl, dokud ph nedosáhne 6. Mdma hcl bude v h2o a nečistoty v rozpouštědle.

Oddělte h2o a odpařujte vodu, dokud se nevytvoří krystaly. Pokud jsou krystaly mdma stále znečištěné, rozdrťte je na jemný prášek a promyjte v acetonu.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Jak řekl hustlerkid. Neměli byste kvůli tomu mít plyn hcl.

Stačí pro něj typická metoda extrakce A/B. Ačkoli jsem sám tento syntetizér nedělal, jedná se o jednoduchý krok v mnoha extrakcích.

Freebase s roztokem NaOH nebo KOH. Proveďte několik tahů polárním rozpouštědlem. K oddělení tahů použijte separační nálevku. DCM je dobré použít, protože má větší hustotu než voda, takže se potopí.

Chcete-li solit, doporučuji rozdělit rozpouštědlo na polovinu, abyste měli část k dispozici, pokud překročíte PH.

Pak zřeďte HCl s IPA. Přidávejte do rozpouštědla po kapkách a měřte PH, dokud nedosáhnete PH 6 pomocí předloženého lakmusového papírku. Pokud překročíte hodnotu, přidejte trochu roztoku volné báze, který jste předtím odložili stranou. Pomalu tento roztok přepracovávejte, dokud nezůstane žádný.

Pak můžete přidat vodu, aby se vytáhla sůl z NPS. Vodu oddělte a odpařte.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Často kladené laboratorní otázky mají celé vlákno o plynných kapalinách.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,
Kdy a kolik mám přidat kyseliny mravenčí během 7 hodin?
Když přidám kyselinu chloridovou a zahřeji ji na 80°, je to refluxní ohřev?
Mohu diethylether nahradit octovým éterem?
Mohli byste mi sdělit množství produktů pro 2 kg PMK.

Děkuji mnohokrát
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
já osobně bych to maximálně nahradil diethylem s mtbe. a výtěžek plně závisí na tom, jak dobrý chemik jste, pokud to neposerete, řekl bych, že 80 % je pravděpodobných jako začátečník.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Jaký bod si myslíte, že ing plynný chlorovodík má nějaký advant age opět hcl 37%?

zde v bb najdete mnoho informací o krystalizaci mdma hcl, když je hcl 37%.

když nemáte žádné speciální znalosti v rozpouštědlech, nejlepší krystalizace je ve zmrzlém acetonu.

přidávejte hcl do báze po kapkách, dokud nebude ph 4, ať je 4, ne 6! v acetonenu budete vymývat excesy)
kádinku s kapalinou postavte na sporák a zahřejte na 130 c (odpařte téměř všechnu vodu).
kapalinu vlijte do zmrazeného acetonenu a uložte do mrazáku.
pokud je základ hnědý jako hovno, použijte ne méně než desetinásobek objemu vašeho základu. tímto způsobem můžete získat 85-90 % čistoty od počátečního hovna.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den,
Svou první mdma jsem dělala také přes nabh4,
po vydestilování mdma freebase při 160c (můj zdroj vakua je dost slabý) jsem pak dostal čirý bezbarvý olej na?
Btw zkusil jsem plyn hcl a dostal jsem krystal, který vypadá velmi čirý (bílý krytsal)!
po testu výsledek 200mg sour recrytalbut im pocit účinek je slabý.
Takže teď nevím, jaký postup je chyba. Může mi někdo potvrdit, že mdma freebase bezbarvá barva je správná? nebo mohu rozbít freebase při 160c disilaci?
Je nějaká šance, že jsem v mdma freebase nechala methylamin, který pak reaguje s hcl a tvoří methylamin.hcl, který je obsažen v mém výrobku? po destilaci nemusí zůstat žádný methylamin, že?
Mám mdma freebase znovu něčím propláchnout, abych ji vyčistil?
Prosím, pomozte mi.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb musí být bezbarvá a při zahřátí na 160c nemá šanci poškodit molekulu mdma.
Nemyslím si, že máte v mdma metylamin, spíše bych věřil v pmk) Každopádně metylamin má specifickou vůni, která vás nezmate. Není to anýzový zápach, je to zápach "zkažené ryby".
Mění vaše mdma hcl barvu (hnědne/černá při zahřívání - vystavení na zdroji tepla déle než 1 hodinu? Můžete postavit mdma hcl + vodu v poměru 1:1 na zdroj tepla v baňce a nechat ji 1 hodinu stát, abyste zjistili, co se děje. Baňka musí být otevřená!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme za pomoc
Nějak mám pocit, že moje freebase má ve freebase zápach "shnilé ryby" :sick: může být methylamine.hcl left?
Udělal jsem to pomocí syntézy btcboss2022 zde: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603.
Ve výše uvedené metodě jsem to zkontroloval a je tam 17,5 molů methy.hcl a jen 16 molů naoh! takže se teď bojím, že v mé freebázi může být nějak nezreagovaný methylamin.

Měl bych freebázi znovu propláchnout, abych ji vyčistil? (možná s naoh)
Jaký je správný zápach mdma freebase?
Účinek produktu není dobrý, takže ho prostě vyhodím a pak udělám další syntézu, nebo je nějaká šance, že ho zlepším rekrystalizací nebo tak něco?

Díky
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Jste si jisti, že jde o zápach zkažených ryb, a ne o anýzový zápach? Nikdy jsem neviděl metylamin ponechaný v mdma ve znatelném objemu. Obvykle všechny zbytky methylaminu zmizí po prosté extrakci bází
Mdma fb má docela příjemnou velmi lehkou vůni, ale nevím, jak ji popsat, může to být lesní ořechy. Ale k obojímu, rybímu i anýzovému, má daleko.
Mění váš výrobek při zahřívání barvu?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nevím, jak je to s anýzovým zápachem, ale můj bezbarvý freebase je velmi nepříjemný zápach, který necítím déle než 1 vteřinu, nejsem si jistý, jestli jsou zkažené ryby, ale jsem si celkem jistý, že tento fb je zkažený
Budu testovat teplo, až se vrátím do mé laboratoře..
Existuje nějaká metoda, která může zlepšit účinek výrobku?
Díky
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Zábavné. Co když tam mdma vůbec není a je tam jen methylamin? Můžete si ověřit podle molárních poměrů, kolik g NaOH potřebujete k přeměně 10 g vaší soli na alkalickou ph=11. Pak zkontrolujte, zda je to mdma nebo methylamin.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tak ať brzy umřu, jím 200mg :alien:
Jak poznat, jestli je to mdma nebo metylamin s tímto testem, můžete to vysvětlit trochu víc?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Im scared now, Do you know whats melting point of methy.hcl i cant find this info in wikipedia :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Je třeba připravit NaOH ve vodě, 20% hm. je v pořádku. Tj. jedná se o 20 g NaOH + 80 g vody.
Na začátku musíte znát přesnou hmotnost těchto 20 %. Například 20 g celkem.
Pak rozpustíte sůl ve vodě a po malých dávkách přidáváte 20% NaOH, dokud PH není 11.
Nyní můžete zjistit, kolik g 20% roztoku bylo spotřebováno, a odhadnout molární hmotnost vaší soli.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Použili jste od začátku pmk olej nebo pmk prášek. můžete napsat kroky, které jste provedli, abychom viděli, kde se to pokazilo.
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Četli jste můj text správně. Nikdy jsem neřekl, že se všechny tyto věci sčítají najednou. Existují kroky mezi nimi. také jste někdy dělal mdma? Pokud ne, pak u nechápu, co se zde říká. Pokud jsi ho udělal. Pak víte, že dcm se v tomto případě nikdy nepoužívá s acetonem. A pouze malé množství dcm se používá k oddělení oleje, který potřebujete, od zbytku vody a čehokoli, co je v něm.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Pokud jste ji vakuově destilovali. Pak váš olej měl zůstat v reaktoru a zbytek se měl odpařit nebo zachytit do jiné baňky.

Pokud jste tedy vzali bezbarvou kapalinu a pokračovali v práci s ní. Znamená to, že jste vzali tu špatnou, ve které byl methylamin. Proto jste ho stále cítili. protože fb není nikdy bezbarvý.

Přeměnil jste svůj pmk vosk na pmk olej?
Pokud chceš, napiš mi dm.
 
Top