Identifikace meth enantomerů (rozdělená kyselina vinná)

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, potřebuji pomoci s identifikací enantomerů. Plavec provedl rozdělení pomocí kyseliny vinné 87-69-4 ve vodě. Na první fotografii je produkt, který získal z filtrované vody, a na druhé z pevného vinanu. Vím, že ve vodě by měl být d izomer, ale podle struktury krystalů se mi zdá, že byl v pevném vysráženém vinanu. Jaký je váš názor?
Xm92hkdbi1
P8iTnjVxYF
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OMDIzVJ2b9
Líbí se mi č. 2, protože je D. č. 1, to t opravdu nevypadá jako L. Ale také krystaly tatarky mohou vypadat trochu jinak než krystaly hydrochloridu. Odstranil tartrát a reprotonát oba, pokud je, nebo žádný z nich, nebo jen ten druhý? obrázek? Obrázek krystalů tartrátu pro srovnání.
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Oba obrázky jsou již hcl krystaly. K uvolnění z vinanu byl nejprve použit hydroxid a poté titrace HCl.
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Můj pevný vinný kámen vypadal jako dlouhé tenké jehly. Protože vysrážená vinná sůl se po zahřátí před filtrací nechala pomalu ochladit
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
2. Je to váš dům,
1 měla mnohem odlišnější formy krystalu
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, uvádím aktualizaci. Děkuji za vaše názory, ale podle lidí, kteří to vyzkoušeli, říkají, že silnější produkt je na fotografii číslo 1.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Můžete vysvětlit, jak jste to udělali?
 
Top