Imidazenil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi,
Chci upozornit na sloučeninu, která je doslova schopná pomoci utrpení tolika lidí, kteří se snaží odvyknout benzo nebo trpí úzkostí.
Někdo by se měl opravdu jen na vlně a syntetizovat to, složky nejsou levné, ale poptávka by byla astronomická, jakmile by se rozkřiklo, že to někdo prodává.

Doslova zlatý důl, stejně jako záchrana / prevence tolik utrpení, mohu říci z první ruky, jediný dodavatel online nedávno úplně přestal prodávat a jako někdo, kdo trpí vysilující úzkostí a prošel roky extrémně vysokých dávek benzo použití kvůli toleranci, aby měl hodnotný život, nemohu dostatečně zdůraznit, jak moc tato sloučenina má všechny výhody benzo bez návykových vlastností a ve skutečnosti obrací pravidelné benzo sedace, protože to není benzo, ale z úplně opačné strany, jako je Flumazenil, který se používá k léčbě benzo stažení a pomáhá s upregulation.

Neznám postup syntézy, ale někdo, kdo ji zná a měl zájem o její výrobu, říkal, že potřebuje tyto sloučeniny (vedle některých, které už měl) , omlouvám se, nejsem zběhlý v syntéze, zatím jsem jen pomáhal a podílel se na výrobě 2C-B..

Říkal, že potřebuje tohle

bcl3 v xylenu 1M 5L
2-brombenzonitril 1 kg
4-fluoroanilin 1 kg
Některé prekurzory nemohu koupit a budu si je dělat sám (toxické, používají se pro syntézu vojenských jedů)
K jejich výrobě potřebuji
Etylester glycinu 2 kg
Diethylfosfit 1 kg


Tato sloučenina je doslova záchranou pro každého, kdo bere benzo nebo má úzkosti, bez jakýchkoli negativ. A byla by velmi lukrativní pro každého, kdo by ji vyrobil a je také všude legální, takže... jak jsem řekl - zlatý důl a něco, co by ulehčilo utrpení milionů lidí, doufám, že jsem nepsal do špatné sekce.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Možná mám na skladě 2x100 ml ampulky BCl3 a nedokážu si představit, k čemu je použít. To je nebezpečné množství, které potřebuje kapalný dusík, aby se lahvičky před otevřením zmrazily, 25 ml vím, aby výpary HCl byly vyšší než třípatrová budova. Může se to posílat dál, ale pouze v EU, protože nevím o žádném způsobu, jak to poslat jinam. S touto sloučeninou, kterou chcete získat, je třeba zacházet opatrně, protože náhodné vystavení může mít za následek silnou úzkost a nepřímo následky paranoie, ne že by to bylo nelegální, ale vaše laboratoř může být.
 
Top