Zvýšit výtěžnost 4-MMC?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Poprvé jsem měl 3,5 g a poprvé jsem měl 5,5-6 g, mé potencionální chyby jsou, že mé pH nebylo moc dobré, myslím, že možná příliš nízké a můj 4-MMC nebyl po filtraci moc bílý, myslím, že je to proto, že jsem nechal aceton a roztok HCl s 4mmc v mrazáku, protože o několik hodin později byl roztok bílého mléka bílý, ale s trochou červené/oranžové, myslím, že jsem udělala chybu i v metylaci, myslím, že jsem nechala roztok více než 2 hodiny, nevím, jestli je to chyba, jo a můj roztok nebyl horký, dělám ho na půdě a teplota je nízká, takže.. Možná, že reakce není dostatečně horká, aby měla maximální výtěžek, můžu roztok na začátku zahřát, aby se reakce rozběhla?

Poprvé jsem dal 4-MMC/aceton/HCl do mrazáku na 8-10 hodin, hornina 4-MMC byla velmi bílá, ale aceton/HCl byl spodní část, protože jsem to před mrazákem nemíchal...

Pokud mi někdo pomůže zvýšit výtěžnost, prosím :'(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Myslím, že byste měli uvést další údaje, například jaké je množství prekurzoru, s nímž jste začali.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Začal jsem s 10 g 2b4m, 50 ml DCM, 20 ml 40m, vodou idk možná 3x 20-30 ml, 4-5 ml HCl a 50 ml acetonu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Pokud u udělal pH 4 není problém u dostat ven jen více piryzyn a to vše.
Musíte být dobrým chemikem, abyste získali více % produktu a určitě váš produkt nedává moc vysoký má asi 40 % čistoty pro jistotu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dobře, ale nechal jsem roztok 4mmc/aceton/hcl v mrazáku zatím téměř 1 den, není to špatné? Viděl jsem oranžovou barvu na vrcholu roztoku to je důvod, proč můj mefedon není moc bílý, dnes večer udělám další syntézu myslím, že jsem udělal chybu v methylaci idk, myslím, že můj výtěžek se zvýší syntéza po syntéze
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Můj je čistý :) dostanu 7,5 g krystalické formy 10 g 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Vaše první zpráva byla pěkná, proč jste tento příspěvek vytvořil? Chci nějakou pomoc, opravdu mě nezajímá, jakého výtěžku a čistoty dosáhneš, dobře, máš 7,5 g 4mmc z 10 g, ale měj na paměti, že děláš 4mmc, jednu z nejjednodušších drog na výrobu, až budeš mít stejnou úroveň jako Heisenberg, můžeš mluvit a být hrdý na svůj produkt, a používáš nejrychlejší a nejjednodušší způsob, protože používáš NMP, idk kolik ti je, ale vsadím se, že je ti mezi 30 a 40, máš rodinu? Manželku? Nějaké děti? Jste milován? Milujete někoho? Ten člověk vás miluje? Asi ne. pokud máš rodinu a pokud máš dobrý život, kurva, brácho, jsi v tuhle chvíli smutný?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U říkají, že je Jednoduché léky na výrobu ukazují, jak je to pravda:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro Vyrábím 4mmc, ale začínám syntetizovat, nemám žádné zkušenosti, neříkejte mi, že jste vyrobili čistý 4-mmc s velmi dobrým výtěžkem.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Udělal jsem hodně mmc 7 let.
Rychlejším způsobem lze vyrobit krystal 1 den nebo déle a vypadá spíše jako led
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 let? Vaše výtěžnost je pouze 75 %? Brácho nebuď takhle narcistní, když máš střední úroveň ;), jsou tu ppl, kteří mají 10x tvůj lvl sont nebuď debil prosím.. :(
 
Top