INFO o účinných chemikáliích pro výzkum

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Rád bych věděl, zda někdo zakoupil nějaké noidové látky od skupiny telegramů s názvem Effective research chemicals.

Tvrdí, že mají 2 schválené prodejce s názvy xanglee1 a zangchu.

Minimální objednávky od těchto lidí jsou 5 kg

Budu vděčný za jakékoli informace o těchto lidech, než s nimi začnu spolupracovat.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
To mi připadá jako podvod ! Žádný prodejce nestanoví minimální objednávku na 5 kg , je to příliš drahé , jediný, kdo si to může dovolit, jsou mexické kartely :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
The 5kg isnt the problem its weather chem is any good or not there so many scams going about (100% scams) from my dealings over the past 12 months and 5kg order is a hard way to find out
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah bych nevěřil prodejcům v telegramu nebo wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Můžeme s nimi hovořit, klást jim konkrétní otázky týkající se chemie a farmakologie jejich látek, požádat je o poskytnutí důkazu o dostupnosti produktu nebo vzorku pro náš výzkum. Poskytněte jim prosím kontakt
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Mluvil jsem s nimi a nemají zájem mi poslat vzorek. Kdybyste s nimi mohli promluvit sami a vysvětlit jim, že provozujete tuto webovou stránku. Také byste věděli, jaké všechny relevantní otázky položit ohledně chemické stránky věci, o které nemám v tuto chvíli ani ponětí. Bude v jejich zájmu ověřit si jejich výrobek u vás, protože je umístíte jako prodejce na své stránky.

TELEGRAM= effective reasearch chemicals (účinné chemikálie pro výzkum)

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pošlete jim odkaz na naše fórum. Pokud budou mít zájem o propagaci svých služeb, přijdou za námi. Pokud máte pochybnosti o jejich spolehlivosti, peníze bych pochybným prodejcům z Telegramu neposílal.
 
Top