Informace o péči o nos ?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
O chronickém nosním užívání nejsou (na této stránce) žádné informace.
Mám několik otázek:
Nosní podpora pro každodenní uživatele? ( kromě vyplachování slanou vodou, po kterém mám ještě sušší nos).
Jaká je souvislost mezi nosem, dutinami a ušními bubínky ? ( Někdy, když se vysmrkám do papírového kapesníku, jako by mi explodoval ušní bubínek a mám ten pocit " být v letadle"), několikrát se mi stalo, že jsem okamžitě rozladěná ( můj doktor říkal, že je to kvůli koordinačním krystalům, které se nacházejí za ušními bubínky).
Zdravím.
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Tato řada opatření pomůže tato rizika snížit:

  • Látku před podáním dobře nastříkejte.
  • Nepoužívejte vždy stejnou stranu nosu, ale střídejte obě nosní dírky.
  • Používejte čistý povrch (vyhněte se například použití záchodové mísy).
  • Po konzumaci vypláchněte nosní dírky fyziologickým roztokem (nebo teplou vodou s trochou soli).
  • Používejte vlastní, čistou, jednorázovou turulu. Postačí lísteček nebo čistý kousek papíru (ne bankovka).
    • Tato poslední rada je obzvláště důležitá, protože v bankovkách a dalších materiálech používaných k inhalaci byl zjištěn virus hepatitidy C (HCV). Neexistují jasné důkazy o tom, že se může přenášet sdílením kapesníků, ale je jasné, že některé patogeny se přenášejí nosními tekutinami (např. viry běžného nachlazení nebo chřipky), takže používání osobního nepřenosného kapesníku by mělo být základním hygienickým pravidlem.
Pokud jde o vztah mezi nosem, dutinami a ušními bubínky, existuje mezi nimi spojení prostřednictvím Eustachovy trubice. Eustachova trubice je úzká trubice, která spojuje střední ucho se zadní částí krku. Toto spojení pomáhá vyrovnávat tlak ve středním uchu a umožňuje proudění vzduchu dovnitř a ven z ucha.

Když smrkáte, zejména hrubě nebo intenzivně, může dojít k dočasnému ovlivnění tlaku ve středním uchu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Výše uvedená vynikající doporučení!

Doplnil bych několik detailů. Pro irigaci , je nejlepší použít 0,9% fyziologický roztok NaCl. A roztoky se solí raději odmítněte - při nesprávné koncentraci můžete vysušit sliznici, což rozhodně nepotřebujeme.

Bude také užitečné, pokud je to možné, zvlhčovat vzduch v domě.

Pokud dochází k neustálému smrkání, dříve nebo později se sliznice stejně poškodí. Proto se vyplatí dělat pravidelně přestávky, během kterých můžete provádět regenerační kúru pro nosní sliznici.

1. Kapejte si 1-2 kapky broskvového oleje do každé nosní dírky 2krát denně po dobu 7-14 dnů, v závislosti na stavu.
2. Po 2 hodinách od nakapání si z obvazu vyrobte tampony, namažte je mastí Actovegin a vložte je do každé nosní dírky na 30 minut. Rovněž 2krát denně po dobu 7-14 dnů.
3. Jakékoli léčivé kapky do nosu na olejové bázi s přírodními složkami (pupeny borovice, máta, pelyněk, třezalka, heřmánek atd.). Kapejte 2-3krát denně po dobu 7-14 dnů.

Je zřejmé, že v průběhu je nutné užívání inrtanosu zcela přerušit.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Neustálé šňupání může přinést i další poškození, ale Poškození nosu. Moje rada zní: Jak to děláte každý den, snažte se vysadit. Užívejte drogu jen pro jedno použití. Každá droga má své využití, a pokud to budete dělat stále, skončíte závislostí a fatálním poškozením těla.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Při zavlažování se vyhněte vodovodní vodě, používejte destilovanou, abyste se vyhnuli patogenním organismům, které jsou obecně bezpečné při požití, ale způsobí spoušť, pokud se dostanou do nosní dutiny v blízkosti mozku.
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
V minulosti jsem používal nosní masti
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Jaké masti jste použili a jak moc vám pomohly? A po jakých lécích?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nejsem jím, ale používal jsem kafrové páry a přípravek močoviny 15%. kafr je zázračný pro osoby trpící chronickým zánětem dutin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Snažte se obstarávat čisté produkty a nebo je sami purifikovat. Nepřičichnout si k té 1/4 g fenacetinu nebo levamisolu nemůže uškodit.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Nejlepší radou je (jako vždy), vyzkoušet různé metody. Zde to znamená různé způsoby podání. Neznám IV, ale stále zůstávají 4 dobře zdokumentované typy :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Přechod na kapačku bych ve srovnání se šňupáním nikomu nedoporučoval. Rizika jsou v těchto případech nesouměřitelná co do rychlosti nástupu. Ale střídání nosních dírek, snížení jednorázových dávek a frekvence, péče o sliznici - tomu stojí za to věnovat pozornost.
 
Top