INTERNETOVÉ PŘEDPISY a TELEFONNÍ ČÍSLA PŘEDPISŮ

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18

?

Existuje mnoho internetových poskytovatelů. Je ale matoucí, jakého poskytovatele si vybrat, jejich ceny jsou různé, ale pokud není důležitá cena, ale bezpečnost, jaká je nejlepší možnost? Poskytovatelé internetu se samozřejmě mění podle regionů. Všechny tele-technologické společnosti mají povinnost poskytnout všechny údaje o vás, pokud o to policie požádá. Pokud tedy nepoužíváte VPN nebo Onion, můžete být snadno zatčeni, pokud provedete něco nezákonného.
Obchodníci s malým množstvím se nestarají o šifrování atd. A tak tito prodejci ohrožují své zdroje.
Chci zde diskutovat o některých základních šifrovacích metodách vysvětlitelných "obyčejným" dealerům.
Chci také diskutovat o poskytovatelích telefonních čísel nebo jiných metodách, jak být v kontaktu s telefonním číslem, protože telefonní čísla stále hrají roli.

--- nejlepší poskytovatel internetu v USA, Evropě?
--- základní metody šifrování vysvětlitelné "obyčejným" obchodníkům?
--- další metody. viděl jsem posílání sms a mms zpráv přes internet. (nepamatuji si, jak to bylo provedeno).
Je tedy možné mít "virtuální" telefonní číslo?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Pro mě osobně je každý jeden poskytovatel netu stejný. Všichni používají stejné technologie s jinými názvy. Pokud u používáte onion router a zároveň jste onion router, pak u r nevystopovatelné s daty. Telemetrie ? Opravdu? S decentralizovaným messengerem se nemusíte starat o korespondenci. Veřejný klíč v případě potřeby. Nikdy nesynchronizujte žádná data mezi normálním a temným pracovním telefonem. Vždy buďte připraveni na ztrátu tmavého pracovního telefonu. A pro jistotu používat pouze číslo registrované pro náhodné nejlepší s jedním zařízením.
Pokud máte nejdůležitější data zašifrovaná v hlavě, než jste v bezpečí😉 je to jen můj názor.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že poskytovatelé internetu, co se týče bezpečnosti pro své zákazníky, jsou na tom všichni stejně. Žádný z nich nebude mít problém udat vás úřadům, pokud se bude domnívat, že porušujete zákon. Všichni musí odpovídat na předvolání k soudu.

Co se týče zasílání zpráv pro "obyčejného prodejce", asi bych teď doporučil Session. Jedná se o šifrované zasílání zpráv. Můžete si nastavit automatické mazání starých zpráv. Přesměrovává vaše zprávy přes uzly služeb v jiných zemích, aby skryl vaši IP. Můžete si také nastavit pin nebo otisk prstu pro otevření aplikace. Není to dokonalé, ale slušné.

Líbí se mi XMPP se šifrováním OMEMO nebo OTR. Nemyslím si, že by to vyhovovalo průměrnému obchodníkovi.
 
Top