Je nitromethan užitečný pro jiné fenetylaminy než meskalin?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Právě jsem si objednal nitromethan v domnění, že z něj vyrobím nějaké substituované fenetylaminy, ale zdá se, že jediná syntéza, kterou s ním mohu opravdu provést a kterou bych chtěl, je výroba meskalinu atd... nějaké nápady nebo něco, co mi chybí, doufal jsem, že budu moci jen koupit 2,5-dmo benzaldehyd, ale pak bych potřeboval nitroethan nebo existuje způsob, jak vyrobit 2c sloučeniny pomocí nitromethanu?
Děkuji
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Aha, já mám také benzen. Jen normální benzen, jsem si jistý, že bych mohl vyrobit P2NP, ale zase nechci něco, co mi nedělá potíže.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
NitroEthane - pro alfa-methylové sloučeniny (amph, tma, dom atd.)
nitroMethane - pro fenyethylaminy (bez alfa-methylu) - řada 2c-x, mesc atd.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
To dává neskonale větší smysl - i když jsem to tak nějak shromáždil tím, že jsem se doposud díval do literatury, ALE moc jsem nechápal PROČ. Takže díky za to!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Ano! Nitrometan se bude velmi hodit při výrobě různých sloučenin. Například 2c-b. Pořiďte si také ethylendiamin. Zdaleka nejlepší katalyzátor při výrobě nitrostyrenů.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
A to je zajímavé. Dobře, určitě se mi podaří někde něco z toho najít!
Také jsem se rozhodl pro psychedelický prekurzor 3,4,5, který všichni známe - hlavní důvod. Cena!!! Ale musím se tam dostat pomocí benzaldehydu, který už mám, a tak budu potřebovat jak nitroethan, tak nitromethan. Získám ho z paliva pro RC auta to druhé.
Také jsem viděl na eBay produkt z Itálie, který byl čistý nitroethan a jmenoval se Nipron...
 
Top