Je možné syntetizovat pentobarbital sodný z tablet fenobarbitalu?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem, jsem nováček ve studiu barbiturátů a chtěl jsem vědět, jestli je možné počínaje tabletami fenobarbitalu syntetizovat nějaký roztok pentobarbitalu sodného, jediné, co tady v regionu mám, je tato sloučenina a vyrobit ji od nuly je práce, na kterou momentálně nemám vhodné vybavení.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ano, vypadá to docela jednoduše, ale řekněte mi, proč se s tím namáhat? Oba jsou to barbituráty a ve skutečnosti se liší pouze 1 funkční skupinou.
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Chci studovat tento typ granulární modifikace, vím, že jsou si velmi podobné, může to být užitečné, abych v budoucnu mohl provádět podobné modifikace pouhou výměnou tablet.

Můžete mi říci, jak tuto syntézu složek provést?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mohu slíbit pomoc, neboť jsem se musel podrobně naučit barbituráty a znát účinky některých, které jsem měl možnost užívat, a to s dobrými i špatnými následky (je to induktor jaterních enzymů, díky němuž se všechny ostatní drogy metabolizují super rychle). Tráva se zdá být výjimkou veronal (diethyl na C2 kyseliny malonové, ze které je vyroben). Takže se musíš pustit do chemie a získat 2 substituovaný dialkyl malonát, který zreaguješ s močovinou jako na YouTube nebo lépe, myslím, že ChemPlayer, který najdeš na bitchute má video o této reakci (je geniální a všechna jeho videa tě naučí spoustu chemie). Já mám kouzlo, že dokážu udělat sigma řády poměrně skromně a čistě. Malonový ester Možná není dirrectly k dispozici, ale jistě 2-halogenované budou, a příprava, co potřebujete, je jednoduchá laboratorně. Nejprve se seznamte s jejich chemií, pak hledejte ester na sigma-Aldrich/ Merck a pak se mi ozvěte. Na zdraví!
 
Top