Zajímalo by mě, jak je to se zásilkou FedEx z Německa do Austrálie.

testmehey

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všechny,

Řekněme, že se snažím poslat malé množství nelegálních látek z Německa do Austrálie, ale chci urychlit proces místo čekání 2-12 týdnů na Deutsche Post, pokud půjdu s FedExem, mám trochu obavy z procesu celního odbavení, na zásilku bych neuvedl skutečné jméno ani adresu, ale obávám se, že bych mohl potřebovat schválit nějaké dovozní věci při vstupu do Austrálie, nebo by měly stačit celní dokumenty předložené se zásilkou z Německa, aby to prošlo celnicí bez nutnosti volat, komu se to doručuje?

Na zdraví!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Myslím, že pro produkt nemusíte chodit do agentury, FedEx už doručuje přímo k zákazníkovi.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Do destinací jako Austrálie a USA mi nejbezpečnější přišla dlouhá obyčejná pošta.
Austrálie je obzvláště riziková, proto v ní léky stojí tolik.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
U jakéhokoli přepravce můžete štítek rezervovat online a také si od něj nechat vystavit fakturu pro celní úřad, fakturu vytisknout a umístit ji na krabici vedle štítku.
Nezapomeňte zkontrolovat všechny požadavky země, do které chcete zásilku poslat, USA např. vyžadují 3 faktury uvnitř/vně zásilky.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Nějaké tipy na recievery větších objednávek na místo určení? Dům, ve kterém nikdo nebydlí, hotely?
 
Top