Dávka ketaminu

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mám 500mg injekční stříkačku ketaminu a chci si ji vzít, abych věděla, jaké to je, mám si vzít 500mg najednou, nebo si mám vzít více méně?

ačkoli jsem ketamin nikdy neužívala
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Ahoj
  • Při perorálním podání se dávky ketaminu pohybují od 1,5 mg/kg do 4 mg/kg. Takový způsob podání pomáhá vyhnout se podráždění nosní sliznice, bolesti. Doporučuje se používat tobolky (pokud je ketamin ve formě prášku). Doba trvání účinku při perorálním podání je v průměru 1-2 hodiny a nástup účinku začíná postupně po 10-40 minutách.
  • Při intranazálním podání se účinky projeví po 5-15 minutách a mají celkové trvání až dvě hodiny (v průměru 1-1,5 hodiny). Při tomto způsobu podávání lze snadno sledovat a kontrolovat svůj stav a frekvenci užívání. Počáteční (nízká) dávka ketaminu je 0,2-0,8 mg/kg, střední dávka je 0,8-1,5 mg/kg. Dávky vyšší než 1,85 mg/kg jsou považovány za vysoké a zvyšují riziko nežádoucích účinků, halucinací, retrográdní amnézie a ztráty vědomí s útlumem dýchání.
  • Při parenterálním podání (intravenózně a intramuskulárně) začínají dávky od 0,05 mg/kg a poskytují zvláštní subjektivní pocity během ketaminového tripu. V případě zvyšování dávky však hrozí riziko získání celkové anestezie na hrotu jehly, která se vyznačuje retrográdní amnézií a neschopností vybavit si pocit ketaminového tripu, proto se doporučuje důkladná titrace nebo nízká počáteční dávka.
Doporučuji přečíst si tyto informace Je tam vše podrobně vysvětleno - /index.php?threads/ketamine.339/.
Pokud máte další otázky, napište mi.
 
Top