Ketaminové střepy

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Má někdo zkušenosti s rekrystalizačními technikami na prášek ketaminu, po krystalizaci hcl.
Potřebuji dostat prášek na úlomky/lepivé krystaly, budu vděčný za jakoukoli pomoc.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Použil bych etanol nebo jen obyčejnou vodu a nechal ji pomalu odpařovat pod topnou lampou a pomalu běžícím ventilátorem.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Myslíte si, že tak vzniknou střepy?
Myslíte si, že musím oddělit izomer s, abych získal malé krystaly střepů/paliček?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Znám někoho, kdo dostal palcové střepy s racem a vodou.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
An kde jsou tyto 1 palcové střepy podobné hubeným tyčinkovým střepům krystalů, které ketamin usaually přicházejí jako nebo jako střepy pervitinu
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Nikdy jsem neviděl ketaminové střepy mimo tuto jeho dávku. Ale byly to skleněné střepy ve tvaru ostře ohnutých kosočtverců.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nebo bude racemický stále vytvářet tyto tvary
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Pokud úlomky myslíte pěkné velké a správné krystaly, pak ty můžete získat pomalým ochlazováním během rekrystalizace. Čím pomaleji a postupněji chladíte, tím větší krystaly rostou.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ne, mám na mysli malé krystalky podobné tyčinkám, které dostanete z ketaminu.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Z toho, co vím, při krystalizaci hydrochloridu ketaminu vždy získáte krystaly podobné střepům. Velikost závisí na rychlosti krystalizace. Pokud chcete malé střepy, musíte je rychle ochladit, aby se místo velkých krystalů vytvořilo mnoho malých.

Trochu mimo poznámku by se neměly šňupat přímo krystalky ketaminu. Ve studiích se ukázalo, že krystalky jsou pro nosní dutinu škodlivější než prášek. Pokud krystalky šňupete, vždy je před použitím rozdrťte na prášek. Při jakémkoli jiném způsobu podání budete krystaly stejně nejprve v něčem rozpouštět (syrové krystaly ketaminu byste například nejedli).

Omlouvám se, že jsem vám nemohl více pomoci. Nikdy jsem se nezajímal zejména o velikost krystalů více než o čistotu produktu. Uznávám však, že malé střepy vypadají skvěle.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Můžete však také získat drobné kuličkové/zrnité krystalky frim ketaminu. To je to, co stále dostávám z rozpouštědla
 
Top