• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Bratislava Klonovaný CC

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Má někdo zkušenosti nebo osvědčeného dodavatele klonovaných karet, které fungovaly v bankomatech? V SK se objevuje mnoho zpráv o velkých výběrech hotovosti z cizích karet, takže pokud si všichni můžeme tímto způsobem pomoci, proč ne.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
V dnešní době , dvoustupňové ověřovací transakce, takže si myslím, že klony slouží jinému účelu, ale mohu se mýlit
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Zde však hovoříme o kartě, kterou strčíte do automatu, vložíte do ní PIN a vyberete hotovost..... 2F tam neexistuje
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nechápu tedy důvod prodeje, když sběrem můžete získat více než prodejem nebo nákupem kočky v pytli s denním výběrem max. 20 €.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kočka v pytli to bývá zhruba ve všech případech... Takže případ z minulého týdne, kdy z účtu vybrali 150 tisíc, byl velký zázrak a takové služby nevydávají.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
můj názor na klonování CC je, že je to složité a technicky náročné. nějakou dobu jsem o tom četl, ale dospěl jsem k názoru, že se možná mýlím, ale k tomu, abyste mohli kartu naklonovat a vybrat z ní peníze, potřebujete software (software pro zápis do čtečky čipů EMV), který zapíše ukradená data z cizí CC na čistou novou kartu. s čipem a magnetickou pružinou takový software mají jen banky a stojí kolem 30k Na DNM jsem našel různé prodejce, kteří takový pirátský software nabízejí za 1k, ale všude jsem narazil na to, že jsou to podvodníci a že žádný takový pirátský software neexistuje existuje jen originální licencovaný software pro registrované firmy.
Kdysi to šlo bylo to jednodušší protože data (tarck1-3) potřebná pro zápis byla uložena na magnetické pružině karty ale od nových karet s EMV čipem je to složitější ale ne nemožné musel bys vědět jak na to a to jsem neviděl.
k získání údajů z cizí karty potřebuješ skimmer a falešný keylogger nebo miniskameru umístěnou na bankomatu namířenou na pin klávesnice, která pin zaznamená, existuje mnoho prodejců tohoto zařízení, ale mnoho z nich jsou podvodníci je to riziko jeden z nich je https://t.me/SKIMMINGpARTs
ale taky jsem četl že je to podvod ale může to být falešná stopa od konkurence nevím.

Určitě to stojí za prostudování osobně si myslím že vždy budou hackeři kteří budou schopni zneužít finanční systém.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Přečte však pouze základní informace na kartě a zašifrované informace vás tak rychle do ničeho nedostanou......
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Telegramovým skupinám jsem přestal věřit už dávno, i když mám zkušenosti s dřívějšími bankovkami, kde mě napálil sám trh - Metaversemarket ... dnes to naštěstí nefunguje (a to jsem si myslel, že už jsem v suchu, když to projde eskortou), až jsem se konečně dočetl, že skuteční mistři z Kalábrie byli před pár lety zatčeni a odpykávají si trest .... otázka je, zda je v Evropě někdo, kdo je schopen tisknout bankovky, které by prošly alespoň základními testy, jako je UV a pero ...
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Říká se, že všechno, co zní příliš dobře, než aby to byla pravda, pravděpodobně pravda není, a to ani v případě klonů z mé zkušenosti jsem na žádném Fore,Marketu nenašel jediného prodejce, který by prodával Legit klony. Kromě toho se říká, že v Evropě je téměř nemožné něco takového udělat, protože máme mnohem přísnější bezpečnostní opatření než USA(Klony,podvody). Já osobně jsem se dostal k informacím z jedné slovenské karty a Obcianski zatím jsem s tím ještě nic nedělal ale pokud to někoho zajímá mohu vás později informovat jak to dopadlo. Mám tuto zkušenost s Klony pokud má někdo jinou zkušenost "Nazor" rád si ji přečtu.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
skuste sa pozrieť na nove forum Libre Forum možno tam niečo najde ohladom skimmingu,carding atd

http://libreeunomyly6ot7kspglmbd5cvlkogib6rozy43r2glatc6rmwauqd.onion/welcome
 
Top