Praní špinavých peněz ve velkém měřítku

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Rád bych se dozvěděl více o praní špinavých peněz ve velkém množství

Jaké techniky používají subjekty zabývající se praním špinavých peněz ?
Do kterých společností investují ?
Jak se dostávají k bankovním účtům, na kterých jsou peníze v hotovosti ?

Vím, že mnoho kartelů jezdí do Dubaje a předává své peníze trustové společnosti, ale jak trustová společnost pere peníze?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Založit si bankovní účet na falešné jméno je snadné, pokud se prohrabete fórem, je tam i návod, stačí se podívat.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ne vždy jsem měl falešný bankovní účet a oni sized moje peníze byly jen pár tisíc, chtěli důkazy o tom, odkud peníze pocházejí a údaje o osobě, která je posílá Tuck mi 6 měsíců, aby se to vrátit do normálu uzavřel účet po tom držet BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Přečtěte si mé vlákno
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Myslím, že má na mysli, aby to vypadalo zcela legálně. Existuje mnoho triků. Táta mých přátel si každý měsíc kupuje auto a po 30 dnech ho prodává. Má také osobní napojení na jeden z těch marketů s dárkovými kartami, kde nakoupí několik stovek regálů dárkových aut a prodá je zpět tomu člověku, který po odečtení 3 % dostane účtenku a celých 9 metrů. Dělá allot krypto a denní obchodování krvácí to jako 10% měsíčně a je to všechno legální, když skončí.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Najděte bohaté ppl, dejte jim špinavé peníze, aby investovali své legální peníze do vaší společnosti. Například jim dejte 50 tisíc, aby investovali 40-45 tisíc ze svého bankovního acc do vaší společnosti. Nyní máte legální společnost plně splacenou. Pak si otevřete nějakou firmu, která funguje pouze v hotovosti, jako je prádelna, rychlé občerstvení, pizzerie, myčka aut, a vystavte falešné faktury nebo účtenky.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Podnikání, které nelze kontrolovat - prádelny jsou dobré. Opalovací salony. Masážní salony. "Prodej umění" je další dobrý - hodnota je vnitřní nebo subjektivní, jinými slovy, produkt je jedinečný a stojí tolik, kolik je kupující ochoten zaplatit. Malířské studio nebo různá řemesla. Dokonce i hudba.

Na darknetu existuje fórum s názvem "Dread", které by vám pravděpodobně řeklo vše, co byste chtěli vědět. Nestrávil jsem tam žádný čas, ale mám kamaráda, který na tu stránku přísahá.
Je tam plno užitečných informací pro lidi "jako my".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že velkou věcí je mít legální společnost, u které si však můžete vyčistit peníze. Takže máte průměrný podnik (myčku aut). Nevydělává moc peněz, ale můžete do něj vložit část svých nelegálních peněz a říkat tomu zisk.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 to může být opravdu opravdu jednodušší, vytvořte si vlastní nft a pak je nakupujte za své monero. Nemusíte měnit krypto v hotovosti a nemusíte si otevírat nějaký typ společnosti. Ze zisku z nft zaplatíte daně a budete mít vyprané peníze.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zapomněl jsem na NTF. Jsou to stále ještě věci? Vím, že jejich popularita vyprchala, když klesla kryptografie. Vrátily se?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 ano, mají menší popularitu než před lety, ale stále fungují a je s nimi dobrý trh
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na ty se budu muset podívat znovu. Pár jsem jich dostal, když začínaly, a zapomněl jsem na ně. Možná jsem bohatý!!! Haha
 
Top