Question Únik poštovních zásilek(Turecko )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, poslali mi vzorek zdarma. Ale s největší pravděpodobností to zjistila Policie Chci se zeptat, pokud policie přijde na mou adresu, jakou jim mám dát nejlepší odpověď Pokud máte někdo zkušenosti, prosím poraďte mi.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Odstraňte všechny informace o věcech nebo zašifrované
V podstatě zničte všechny důkazy o případu
Jak se vaše, že vaše zásilka chycena?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Léky v Turecku podle mého názoru prostě nestojí za to. Můj drahý přítel dostal 9 let vězení (přísný režim) za fken 80 gramů trávy... Každopádně vše vymažte neříkejte ani jednu větu a pokud přijdou, sežeňte si právníka.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kde je evedence, kdo si objednává zásilku na adresu, v podstatě každý si může objednat něco na nějakou adresu, možná tam jen omylem uvedl to jméno adresu na balíčku, kdo ví atd,
Právník vždy
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nikdy se k ničemu nepřiznávejte a všechno popírejte, nikdo nemůže dokázat, že jste si to objednali, dokud nebude mít čistý důkaz o vašem kontaktu s jakýmkoli typem drog, pokud si myslíte, že po vás jdou, nikdy nic nemějte u sebe, neobjednávejte už věci na adresu bydliště, používejte falešné jméno. Celkově už nikdy nepoužívejte své skutečné údaje a nikdy nemějte látky v množství, kterého se nemůžete rychle zbavit. Poradím vám, abyste u sebe nikdy nenosili drogy a nikdy s ničím nechodili ven. Tohle všechno už víte, je to zdravý rozum, ale pokud se opravdu zabývají tímto případem, kdy si objednáváte věci, budou to sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže každá malá chyba, kterou uděláte s tím, že máte u sebe svinstvo, může být případu blíž. Ale s největší pravděpodobností se do toho tak hluboko nepustí, protože to nebylo velké množství, jen otevřou oči a budou čekat na další a na větší množství objednávek. Na závěr nikdy nepoužívejte své skutečné jméno, adresu bydliště a celkově, jak jsem řekl, své skutečné informace. Zůstaňte v bezpečí
 
Top