Méně účinný?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Ahoj, četl jsem hodně lidí, kteří tvrdí, že reakce s NaBH4 je lees silná meth, to se stalo synth MDMA? Četl jsem, že možná ano...
Nebo nejméně silný produkt začíná od použití glycidů?
Pokud ano, proč se to děje?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Všechny cesty mají profil nečistot, ale teoreticky vzato, pokud jsou dostatečně dobře izolovány, neměl by být ve výsledku žádný rozdíl, sekundární amin je sekundární amin.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teoreticky i empiricky, pokud máte přesně izolovanou molekulu, není mezi nimi žádný rozdíl, všechny tyto "problémy" souvisejí pouze s oddělováním izomerů, ale molekula je molekula bez ohledu na to, odkud pochází, to je prokazatelný fakt.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Chcete říct, že vysoká je mnohem kratší, jak by se dalo očekávat? slyšel jsem, že takové komentáře proudí také
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Myslím, že se nebudu účastnit tohoto druhu diskusí, je to samozřejmá věc a ztráta času, vždy se tyto věci dějí všude s jakýmikoli lidmi s jakýmkoli produktem.
Je to jako když vyrobíte dávku, někdo si ji vezme a řekne, že není tak silná jako vždycky, vy mu druhý den dáte stejnou dávku a on wow, tahle je úžasná!
Účinky a strengh jsou spojeny s enantiomery a nečistotami, ale se svým tělem situace také, stejně je nemožné diskuse, která vždy existovala a vždy bude existovat.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
nezastávám žádné stanovisko ani nic podobného... tlačím koks víc než 20 let... neříkejte mi o entitách a jejich zkušenostech a názorech na stejnou dávku týdny...
je to jen to, že více než jeden zmínil, že pocit, že to trvá mnohem méně času zažívá high... nemohu brát závěry pouze zmínka..také není koupil ode mě...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neodpovídal jsem přímo na váš příspěvek, mluvil jsem o obecné diskusi, omlouvám se za nedorozumění.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Žádné obavy, pane 🫡 vše v pořádku
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Řekněte mi, že glycidové cesty dělají "desbalanci" v poměru izomerů a vytvářejí "slabší" molekulu. mám MDMA, který potřebuji brát 200 mg a potřebuji více an jiný se 100 mg i plavat
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dělám MDMA z glycidátu a jeho silnější jsem nikdy neměl. Myslím, že je to spíš otázka cesty nebo činidel než glycidátů.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Na základě vašich zkušeností, jakými cestami l a činidla dávají produkt s tak žádoucími účinky? Provádíte také separace izomerů vašeho konečného produktu
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Rozlišení enantiomerů provádím pouze v Meth, MDMA je podle mého názoru lepší racemický, ale to záleží na osobních preferencích každého člověka.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Existují zprávy, že použití přírodních piperonálů poskytuje nejlepší účinek než syntetické. Neexistuje však žádné teoretické vysvětlení. Jedná se o další oblast výzkumu. Možná horší kvalita syntetického (degradace dioxolové skupiny na methoxy), možná něco jiného.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Ano, nesyntetické? z oxidace piperinu ozonem mají určitě vynikající piperonál
 
Top