Defendant found to be a scammer Lilycao Scammer, vyhněte se jí

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Koupil jsem pro ni 1krát vše bylo k, teď mě ošidil o 2800 usd.
Buďte opatrní, provedl jsem platbu za objednávku a den po odeslání mi řekl, že platbu neobdržel a ať mu dám id transakcí, dal jsem mu transakce a pak mi řekne, že peníze neobdrželi a ať si promluvím se zákaznickým servisem bitcoin.
Slyšeli jste někdy o takovém zákaznickém servisu bitcoinu - 😂😂😂😂?
Zkontroloval jsem transakce a bitcoin se objevuje na adrese, kterou mi dal, prosím, zakažte @Lilycao to z tohoto fóra
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Zdá se, že se mu konečně podařilo sehnat peníze a hodlá mi poslat balíček.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
S tímto prodejcem mám další problémy.

Nicméně abych byl zcela upřímný, balíčky jsem vždy obdržel.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Všichni prodejci této společnosti byli z našeho fóra odstraněni kvůli četným stížnostem na kvalitu jimi prodávaného zboží. A také kvůli jejich neochotě řešit problémy s kupujícími. Některé problematické situace se řeší již několik měsíců a stále nejsou vyřešeny.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Nyní již neodpovídá
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
u lidi by měli odstranit její produkty, ik ona má značku podvod, takže to není, jako by se někdo 2 koupit, ale stejně... zabírá zbytečně místo na vitríně
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Zdá se, že musím ještě něco říct. S touto osobou jsem spolupracoval jednou, což proběhlo velmi hladce. Přijali jsme escrow, protože jsem si plně jistý svými produkty a službami. Mnoho dodavatelů nepřijalo escrow, ale podruhé Protože jsme již spolupracovali navzájem, děláme část bitcoinů soukromě, abychom se vyhnuli příliš velkému poklesu cen. protože když jsme poprvé obdrželi jeho escrow platbu, má o 100 dolarů méně a ztratili jsme peníze a on nezaplatil žádný rozdíl, nestěžoval jsem si v té době, protože jsme dodavatel laskavosti.
Tentokrát to trvalo nějakou dobu, než obdrží svou platbu, aby dosáhl našeho účtu Bitcoin. To je normální. Bitcoin trvá nějakou dobu a účet je občas nestabilní. Protože však předtím pracoval s některými jinými špatnými dodavateli a měl nepříjemné zkušenosti,předem se ke všem chová jako k podvodníkům. Byl to jen malý problém s platbou. Požádal jsem ho, aby pomohl kontaktovat zákaznický servis Bitcoin, protože náš účet nedostal své peníze , protože jsme měli tento problém dříve a platba byla vyřešena zákaznickým servisem.
Ale on nemá trpělivost nebo nám nedal žádný čas a nikomu nevěří. Myslí si, že lžu. jak je vidět, že tento člověk je velmi emočně nestabilní. Neustále mi nadává a vyhrožuje, což mě stresuje a znejišťuje, ale i přesto jsem byla klidná a nestěžovala si. Zároveň jsem za něj problém aktivně řešila. Než se problém vyřešil, napsal mi špatné komentáře na bb fórum ,Mělo to špatný dopad.
Už jsem mu vrátil peníze a nechci s tímto člověkem znovu spolupracovat. Je to fraška a špatná zkušenost. Prosím vyhněte se tomuto zákazníkovi. jen jedno slovo,existuje mnoho dobrých a špatných dodavatelů, stejně jako zákazníků. s každým je třeba jednat férově a respektovat, Chci jen ukázat pravou tvář tohoto problému a ppl. O zbytku se nechci více vyjadřovat. Teď už to nemá smysl. Udělal to, co chtěl udělat.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 64
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • punCPHG4KX.png
    punCPHG4KX.png
    250 KB · Views: 66
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 62
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
zkusme být upřímní
Poslal jsem ti peníze a o den později mi řekneš, že jsi žádné peníze neobdržel, dám ti id.
ID transakce a pak mi řeknete, že peníze vlastně nemůžete obdržet.
Co si mám myslet, že jste peníze nedostali, nebo že máte nějaký problém.
s vaším účtem?
Taky mi říkáte, ať se obrátím na zákaznickou podporu, vysvětlil jsem vám tedy, že peníze jsou ve vaší peněžence, jakou souvislost by s tím měla mít společnost, od které jsem peníze poslal, nakonec jsem je kontaktoval a řekli přesně to, co jsem vám řekl, že peníze jsou u příjemce a oni s tím nemají nic společného.
Taky lžeš, že jsi mi poslal peníze zpět, zveřejni ID transakce, aby všichni viděli😂😂
jsi velmi citlivý na někoho, kdo podvedl coneva s 2500 usd, pokud mi dáš 2500 usd, můžeš se mnou mluvit jak chceš, nevadí mi to..
@HEISENBERG Nedostal jsem žádné peníze jen blok.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG můžete lilycao z tohoto fóra vykázat?
Nechápu, jak může takhle lhát. Říkala, že mi vrátila peníze.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Je již označena jako podvodná.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top