Lisdexamfetamin

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se dá nějak vyrobit vlastní lisdexamfetamin, musím ho brát každý den a ceny jsou směšné a někdy ten přípravek ani není k dostání... Může mi s tím někdo pomoct?
Předem děkuji!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lisdexamfetamin se v těle metabolizuje na amfetamin. Je pro vás jednodušší amfetamin okamžitě syntetizovat a použít pro lékařské účely.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Máte na mysli lisdexamfetamindimesilát, Elvanse. Je to jen D-amfetamin osolený mesylátem a kombinovaný s aminokyselinou pro prodloužení uvolňování. lisDEXAMFETAMINDIMESYLÁT. Všechno, co je v názvu této molekuly bez velkých písmen, odštěpují enzymy v krevním řečišti a zůstává vám čistá narkotická droga, dextroamfetamin.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Ano, člověče!!! Jsem ve stejných sračkách. je to prostě kurva kriminální, co si nechají platit za ty sračky. jsem z nl a platím hromadu peněz za pojištění a pilulky Elevance, které potřebuju, se neproplácejí. onley část od nějaké společnosti, která platí zpět, ale stejně stojí majlant. jen za xtra aminovou skupinu na dex.
Nemůžu aforde své léky takhle a já jsem nucen být kreativní.to je největší část důvodu, proč začít dělat sám.and ofcource hobby v něm .ale jo, to je nenormální, co účtují za dexamfetamin se zpožděním uptake.what they expect people to do after getting bills like that and some reacherge? To by musel být člověk blbej, aby se aspoň nepokusil zachránit se před chudobou👍je to čistá mafiánská praktika, co dělají, a to na legální půdě.kdo je v tomhle zločinec.jsem s tebou zajedno.sakra, myslel jsem, že jsem tady jediný, kdo má tak velký problém jako tohle
 
Top