• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Hledáte prodejce MDMA nebo LSD v Americe?

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Hledám prodejce MDMA nebo LSD, který může poslat do Ameriky Hledám jen malé množství v hodnotě 50 dolarů.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Žádný takový zde na trhu není, že? Vypadá to, že i kdyby nebyl prodejce v USA, někdo by vám to poslal.
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Většina prodejců je v Evropě nebo prodává jen nebo převážně do ní, takže je to docela boj, zejména proto, že se snažím vyzkoušet jen malou částku (50 USD), abych otestoval, zda je to skutečné 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Slyšel jsem, že to je ten případ. Pravděpodobně existuje dobrá obchodní příležitost pro někoho, kdo dokáže dostat kvalitní MDMA do států a dále ho prodávat. Rád bych věděl, jestli se najde někdo, kdo skutečně má kvalitní produkt. LSD ale není moje parketa.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Wanny zkusí cukrovou vatu? měl by ale začít s LSD,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mám poměrně dost mdma Thuggaking54xx 's. Je to dobrý produkt za příznivou cenu. Pro většinu lidí je 100 mg dávka. 250mg je silná dávka. Pro většinu lidí je to asi trochu moc
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, jsem na těchto stránkách nová, ale ne na trzích a nyní i na pastebinách. Potřebuji pomoci s orientací a nalezením prodejců. Hledám FXE, ale fušuji i do mnoha dalších látek.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Dobrý den, můžeme poskytnout prekurzory některých produktů, nikoli syntetické produkty. Pokud máte zájem, napište mi PM.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames je legální prodejce MDMA se sídlem v USA. Užívejte běžné Shulginovy dávky jeho věcí 120 - 160 mg.
 
Top