Question Looking for a vendor Hledáme spolehlivého dodavatele metamfetaminu pro jižní afriku.

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, jsem na fóru snad skoro měsíc a naučil jsem se spoustu věcí, ale v současné době hledám spolehlivého prodejce krystalického metamfetaminu, který není příliš drahý, jsem z jižní afriky, takže výměna peněz odtud do USD je docela drahá, tady bych zaplatil kolem R400/20USD za gram krystalu, ale ceny krystalu jdou přes 120 dolarů za gram ty, které jsem našel, pokud někdo ví o prodejci nebo je jeden pls odpověď. Jen hledám spolehlivého prodejce, který prodává křišťál za rozumnou cenu, a pokud najdete prodejce z Jižní Afriky, bude to ještě lepší. Děkuji vám všem.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Jsem také z Jižní Afriky, někde na severním mysu.

Můžu vám sehnat TIK (metamfetamin).
Ceny přímo od nigerijského kartelu.
R150 / 8 dolarů za gram + můj poplatek
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jo díky chlape, to není vůbec špatný, nejlepší cena, kterou jsem zatím dostal, Cape je dobrý s tikem, o kterém vím. je to R150 za gram a kolik by bylo doručení pro durban nebo víš o ur lidech, kteří tu prodávají?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ano r150 za 1 gram. zjistíte, kolik bude stát kurýr z Kimberley, Northern cape do Durbanu, než mi dáte vědět.
CAT začíná od R50 na této straně.
Mandrax začíná od r40 plná pilulka/tableta
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Nejlepší by bylo zajít tam, kde mají Nigerijci v Durbanu obchody, a požádat o nějaký krystal.
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jo, vidím, že jsem v okolí hillcrestu, takže skoro v durbanu, občas kouřím mandrax àswell a toa q dobrá cena, kolik bude stát doručení od u až sem do hillcrestu.
 
Top