• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Hledáte dodavatele volně ložených metamfetaminů

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Rád bych, aby to bylo americko-americké, ale jsem otevřený dovozu. Kupoval jsem 4 libry za 6 tisíc dolarů a doufám v něco v tomto rozmezí. Jsem ochoten se v tom ohnout, pokud mi za to všechno ostatní stojí. Hledám někoho, kdo je spolehlivý, má dobrý produkt, komunikaci a může dát balíček ven za méně než týden. Lmk, pokud jste to vy
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Myslíte D-meth, nebo racemický 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
V usa to bude racemic
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Mám 300 liber na ruce v Kalifornii jsem měl problémy s přepravním systémem, ale nyní je to opraveno nechte mi zprávu adresu, abych vám poslal svůj hříšný závazek produktu
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal jak mohu poslat svou adresu je pgp ok nebo jiný
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Mohu pomoci s racemic v USA. moje cena je o něco vyšší...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Máte štěstí?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Mohu pomoci v oblasti New Orleans lmk, jak chcete, abych poslal informace. Také ceny a jak dlouho atd.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To jsem já, pane. Můžu vám je poslat z usa, ale dostáváme 1850 za kus a to není ten BS, který je všude kolem, tohle je opravdová záležitost, ale kdybyste dělali na příležitostech, mohli bychom to dostat dolů na šestku. Jsem ztělesněním spolehlivosti, i když se zdá, že nikdo jiný se o takové věci nestará. Může udělat balíček mnohem rychleji než týden také.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Další věc, kterou bych mohl zmínit, je, že bych byl velmi opatrný při jednání s lidmi, kteří vám uvádějí podrobnosti o věcech, které by neměli, protože orgány činné v trestním řízení mají tendenci snažit se tímto způsobem vytvářet důvěryhodnost a zdá se, že nechápou, že je to problém. Sám jsem v této obecné oblasti a jediní, kteří by měli 300 liber a řekli vám, že mají, by nebyli ti, s nimiž se chcete setkat. Nejsem nenávistný, jen kázám extrémní opatrnost v tomto konkrétním směru, extrémní.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Podařilo se vám to, pane? Nevšiml jsem si, že by to bylo půl roku staré. Pokud byste měli nějaké problémy, mějte nás na paměti. Díky
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ne, pane, kontaktoval jsem vás, abych zjistil, zda byl váš lov na 4 kila pervitinu úspěšný, pokud ne, mám vás v hrsti. Nyní znáte dva legální zdroje.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nejste již na trhu, je to důvod, proč jsem od vás neměl žádnou odpověď. Nejedná se o počítání pastí?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Stále jsem tady a mohu dostat balíček poštou do 24 hodin nebo myh méně, takže byste to možná měli zkusit?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jste stále s námi atrapou?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Víte, že nikdy není na škodu mít zálohu?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Jsme schopni sship jakékoliv množství od nás pošlete mi pm, pokud máte vážný zájem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Naposledy viděno 13. května. Mám rád dobré záhady 🤷 pojďme si udělat anketu, zda:
1. Nechal se oškubat jedním z těch pěti břídilů nahoře, kteří se ho snažili nalákat na telegram/wikr/mail.
2. Dostal to od jednoho ze skutečných prověřených dealerů na tomto webu (osobně jsem potvrdil 2 z nich).
3. Byl to nějaký kluk, který měl mokrý sen s vrácením daní své přítelkyně a on jen nakupoval ve výloze.
4. Jeho máma viděla Tor na svém počítači a přestala ho na něj pouštět.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domnívám se, že to není nic z výše uvedeného, co si myslím, že se nechal zatknout. Na internetu je podobné jméno na americkém drogovém pracovišti pro severozápad. Rád bych to ale věděl jistě, protože si myslím, že tam pár jmen poznávám.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Podobně jako počítat trapula? Pokud je to pravda, měl bych podezření, že byl nalákán na některou z těch služeb pro zasílání zpráv policií, která předstírala, že je drogový dealer. Toho jsem se obával u Lab Expressu. Těch 100 8 kuliček kokainu muselo být pastí, ale uklidil jsem si doma, našel poblíž dobrou poštovní schránku a skousl to. RIP lab express. Váš kokain smrděl jako pizzerie, ale byl to sakra dobrý kšeft.
 
Top