Looking for a vendor HLEDÁME DODAVATELE VELKOOBJEMOVÉHO ZBOŽÍ DO AUSTRÁLIE (VELKÉ PENÍZE)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ahoj všichni, v současné době máme určité problémy s naším současným dodavatelem, hlavně co se týče kvality výrobků a množství, které v současné době prochází našimi dveřmi. Domníváme se, že naše organizace je v současné době příliš velká na to, aby řešila současné problémy, kterým čelíme. Z tohoto důvodu v současné době hledáme potenciální nové dodavatele, kteří s námi chtějí navázat dlouhodobý obchodní vztah.

V současné době hledáme:

- Koks
- Metamfetamin
- MDMA
- Ketamin

Jsme jednou z nejangažovanějších, nejznámějších a největších organizací v Austrálii s velkým vlivem na zdejší obchod s drogami.
Máme velkou kontrolu nad prodejem, distribucí a pohybem čehokoli ve velkém množství na domácím trhu. Máme také kontrolu a spojenectví s několika dalšími zločineckými rodinami a organizacemi v Austrálii, včetně několika největších online prodejců na australském darknetu.

Můžeme se celý den bavit o tom, jak velkou moc a kontrolu zde v Austrálii máme, nebo bychom také mohli mluvit o nesčetném množství zdrojů a konexí, které máme, ale od toho tu nejsme. Jsme tu proto, abychom nabídli možnost vydělat miliony dolarů během krátké doby.
Naše vysoce sofistikovaná a rozsáhlá síť a organizace + stálý přísun velkých zásilek vysoce kvalitních výrobků = miliony a miliony dolarů snadno. Díky této příležitosti lze vydělat nepředstavitelné množství peněz, ti, kteří jsou chytří, to dokáží pochopit, ti, kteří mají jednoduché myšlení, to nedokážou.

Hledáme stejně smýšlející lidi, kteří s námi sdílejí stejnou dlouhodobou vizi a jsou schopni splnit naše požadavky.
Nehledáme jednorázové obchody, potřebujeme dodavatele, který je ochoten s námi dlouhodobě spolupracovat a dělat kompromisy.
Jsme přesvědčeni, že více peněz se dá vydělat dlouhodobě, a proto chceme vybudovat dobře fungující bratrství a partnerství.
Nehledáme také lidi, kteří nemají žádné zkušenosti s přepravou do Austrálie nebo chtějí jen experimentovat se svými malými přepravními metodami. Toto je příležitost pro ty, kteří mají zkušenosti, ne pro ty, kteří teprve začínají.

Naše organizace je velmi stará škola, ale to neznamená, že jsme hloupí. Podvodníci, lidé, kteří ztrácejí čas, a lidé, kteří nejsou schopni tuto roli zvládnout, se nám prosím vyhněte.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Zdravím vás! Poskytujeme prekurzory, žádné syntetické produkty. Pokud máte nějaké potřeby, neváhejte mě kontaktovat. Produkty (BDO, jodové kuličky, hypokyseliny...) prodáváme především do Austrálie.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ahoj kamaráde,
Děkujeme za odpověď, nicméně v současné době se zabýváme pouze zadáváním hotových výrobků. Pokud se to změní, budete první, koho budeme kontaktovat.

Na zdraví.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Můžeme vám dodat legální analog ketaminu v jakémkoli množství se zárukou dodání. Pouze eskont
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Jsem dodavatelem prekurzorů z Číny a těším se na budoucí spolupráci.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mohu vám pomoci
s K a možná i s koksem, ale metamfetamin, který vaši celníci používají, to nesmírně ztěžuje. Existuje jejich metoda, jak vám to bezpečně poslat, ale je to drahé a nevím, jestli bychom to dokázali v rozsahu, o kterém mluvíte. Chtělo by to nějaký kapitál, abychom se o to vůbec pokusili. Máte v současné době použitelné kanály k vám? Pokud ano, mohu vám na cestu poslat všechen Proust, který si budete přát.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Ahoj bratře, promluvme si soukromě.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
O kontaktujte mě soukromě. Mohu vám s tím pomoci
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Stále hledáte. Hodně lidí mi psalo, ale zatím se zdá, že nikdo není schopen tuto práci vykonávat.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Někdo obsadil pozici dodavatele pro Meth. Vše ostatní stále hledám.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Je to vůbec dobré, to, co se dostává do povědomí, je blbost ...
Jak se dá začít od vás

Jsem v oblasti Brisbane
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, austrálie, kontaktujte mě a můžeme si promluvit myslím, že by to mohlo být dobré pro nás i pro vás. Vím, že austrálie a nová země jsou dobrými trhy pro led especialy, že?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Pokud máte stále zájem, jsme schopni dodat led každý quantitie pls pošlete mi pm pro podrobnosti
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
OD mám podezření, že jsou fizli, dlouho jsem s nimi jednal a nikde nikdo... bludy
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Po měsících a měsících rozhovorů s mnoha potenciálními dodavateli a výrobci se mi zatím podařilo navázat vztah pouze s jedním jediným dodavatelem, a to pro meth.
Překvapivě i po této době naše organizace stále hledá někoho, kdo by nám přímo dodával koks, MDMA a ketamin. Původně jsme si mysleli, že vzhledem k množství lidí, kteří nám píší a oslovují nás, určitě velmi rychle najdeme vhodnou náhradu za našeho současného dodavatele, nicméně se zdá, že tomu tak není.

Zatím 90 % lidí, kteří nás kontaktovali, skončilo jako ztráta času. Objevily se hloupé pokusy pokusit se nás podvést, objevily se pokusy vnutit nám řešení CELÉHO procesu přepravy od začátku do konce, včetně využití našich tras a zasvěcených osob a našich způsobů přepravy, a další další pokusy jen plýtvat naším časem a opakovaně nejednat na základě slibů a požadavků. Lidé tvrdili, že jsou schopni nám měsíčně dodat xx KG výrobku, ale měli problém vyrobit jeden nebo dva KG během týdenního oznámení. Lidé tvrdili, že jsou schopni úspěšně dopravit výrobek do Austrálie, ale nikdy předtím do Austrálie neposílali. Lidé tvrdili to a ono, ale nedokázali svá tvrzení splnit, a dokonce se na nás někdy úplně vykašlali. To je dětinské chování a rozhodně to není typ lidí, se kterými bychom chtěli obchodovat v každém případě.

Jak jsem uvedl ve svém vůbec prvním příspěvku, jedná se o obrovskou příležitost, která je zde prezentována a je s ní spojen potenciál vydělat miliony dolarů v krátkém časovém úseku. Naše operace zde v Austrálii nám umožňují doslova prodávat a distribuovat 20-30 KG jen MDMA měsíčně a jedna osoba mimo toto fórum tvrdila, že je schopna držet krok s těmito množstvími, přesto jim trvalo 2 měsíce, než nám přepravili KG MDMA. Jak má být někdo schopen takto pracovat a vydělávat peníze?

Řeknu to ještě jednou a bude to také naposledy, co to říkám. Tohle je příležitost, která změní život těm, kteří jsou SCHOPNI tuto roli vykonávat, nic menšího. Jediné, co požadujeme, jsou pravidelné dodávky kvalitních výrobků, více než slušná doprava, slušná komunikace a ochota spolupracovat a dělat kompromisy s naší organizací, pokud se vám podaří udržet si svůj díl práce, pak vám mohu slíbit, že budeme spolupracovat v harmonii velmi dlouho. Pokud tato očekávání nesplníte nebo nebudete schopni těmto požadavkům dostát, důrazně doporučuji, abyste se nám vyhnuli zasílání zpráv, abychom oba neztráceli čas. Nemáme tolik volného času, abychom tu seděli a psali si sem a tam jen proto, abychom se nikam nedostali. V 80 % případů vidíme rovnou do blbostí, což je jeden z mnoha důvodů, proč jsme jednou z největších organizací v Austrálii, takže se neobtěžujte plýtvat naším časem.

Každopádně moje řečnění skončilo. Stále hledáme stálé dodávky koksu, MDMA a ketaminu. Můžeme být otevřeni i dalším produktům.
 
Top