Question Hledáte semena nebo rostliny koky v evropě

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, sháním malé rostliny koky nebo semena.
Vím, že to ani nemá cenu pro syntézu, ale chtěl bych tradičně žvýkat listy nebo si udělat čaj.

Zdravím
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Na tom nezáleží. Nepotřebuji se sjet.
Bylo by jen fajn to mít. Byl by to pěkný doplněk k rostlinám konopí, šalvěje, peyotlu, máku a katu v mé zimní zahradě.
Doufám, že to dává smysl 😉
Další bude efedra a snad i koks.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Upřímně řečeno, rád bych si pořídil i několik druhů semen. V návaznosti na to. Pokud nastane konec světa, budeme je potřebovat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lidé je prodávají na Etsy, Listy i semena. Lidé je odebírají, jsou na ně hory recenzí. Nikdy jsem neuvažoval o jejich pěstování, ale i při zběžném pohledu vidím, že je třeba kupovat semena v určitou dobu f roce, protože se vůbec moc neskladují a životaschopná jsou jen poměrně čerstvá semena. Je možné, že je třeba je stratifikovat, ale také není. jen se o tom zmiňuji, abyste měli plán, až nastane sezóna vysazování semen. Viděla jsem nějaké zápisky o získávání z pytlů s listy. Nebylo to neuvěřitelně výnosné, ale vzpomínám si, že z listů získali 12 gramů a mám pocit, že to bylo 5 liber listů.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
A že je to zcela legální? Žádné problémy? Nikdy jsem na etsy nebyla, myslela jsem, že je to řemeslo.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Není to ani trochu legální. Etst má také spoustu úhledných ketonů používaných pro parfumerii a mýdla" například acetofenon voní po třešních a vanilce osobně bych ho necítil. Mohlo by to ublížit. Etsy je docela dobrý způsob, jak vyprat některé chemikálie. Většina lidí si neuvědomuje, co tam mají.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
To je úžasné! Hádám, že se dostanu na etsy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je tam uveden syntokain. Je to z Kanady a prý chtějí DEA#, ale zajímalo by mě, jestli by se při kontrole těch číslic dívali jinam. Na Etsy nikdo nekupuje chemikálie s licencí DEA. Kupují od sigma-aldridge a tak. Na Etsy je kořenářská kůra na dny, esenciální oleje, rostlinné výtažky......Někomu v Indii je to u prdele, pošlou ti to poštou.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Jo, teď se dívám na věci. Obecně to není špatné místo na nakupování
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Pokud vím, koka potřebuje růst v dokonalé výšce nad vidět, aby získala svůj potenciál pro výrobu kokainu. :)
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
21
Reaction score
12
Points
3
vyzkoušejte sharetheseeds.me
je to fórum, kde si lidé posílají semena zdarma, takže musíte někoho přesvědčit, aby je poslal, třeba zaplatit pár dolarů.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Za to patří velký dík!
 
Top