Question hledáme lidi v dánsku, švédsku nebo německu

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
hledám partnera/mentora/učitele v oblasti výroby amfetaminu. v dánsku by to bylo výhodnější, protože v dánsku sídlím. těším se na setkání s kýmkoli, kdo sdílí mou vizi přinést dobrý amfetamin do skandinávie.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Určitě nenajdete jediný důvěryhodný zdroj, se kterým byste se mohli osobně setkat :D. I kdyby to někdo udělal, nedělejte to! To je váš volný vstup do vězení, kámo.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Zkoušel jsem se připojit ke skupině, ale bez úspěchu, vidím, že jste jedním ze zaměstnanců, mohl byste mi nějak pomoci dostat se dovnitř ?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nikdo vám neukáže, jak se vyrábí zD pokud někdo ví, jak se vyrábí, nepotřebuje někomu ukazovat, jak se vyrábí xD je to byznys xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Na fóru jsou lidé, kteří rádi vysvětlí věci začátečníkům :). Ale osobně? cmon, vole. :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Lidé oni to je normální práce xD 8h jít domů xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nelze koupit nikdo vás nenaučí, jak vyrobit zD. Pokud je někdo v něčem zručný, nepotřebuje učit někoho jiného, jak to dělat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Účelem tohoto fóra je učit nováčky, takže bych se k vašemu tvrzení nepřidával. :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Neurážím vás ani nic podobného, ale :
-lidé, kteří jsou dostatečně kvalifikovaní, se to naučili z nelegální činnosti a nikdo seriózní se s vámi nesetká, protože pokud jsou/byli aktivní v činnosti výroby drog, budou se bát, že se nechají vyprovokovat/popálit
-toto fórum hodně učí ale je financováno lidmi HEISENBERG,G.PATTON atd - lidmi se zápalem a myslím že nikdo z nich nebude riskovat setkání s tebou protože jsou to příliš velké postavy a myslím že LE se snažili desítkykrát vyprovokovat. Já také dostávám spoustu nabídek učit/povídat si/scházet se s lidmi za peníze a učit je, protože se chemií zabývám každý den, ale VĚTŠINA (nechci vás znevážit) jsou LE, kteří se mě snaží navnadit a usvědčit.

Hodně štěstí btw a na zdraví!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Lidé by měli začít chápat, že není nutné se setkávat, od toho tu máme především darkweb :)

. Hodně to vidím u začátečníků, často jsou pro, ale ani jednou se nezamyslí nad riziky.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''U začátečníků se s tím setkávám často, často jsou pro, ale ani jednou se nezamyslí nad riziky.''

Ano, myslí si, že je to kurva videohra LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Vlastně tomu rozumím, zní to jako šťastná trefa, když vás pozve jeden z největších tajných šéfkuchařů z vaší země, nebo co to říkají policajti, aby vás vyprovokovali k setkání. Podle nich to zní jako jedinečná životní šance.

Ale jo, tady to máš... jedna životní šance i pro vězení. :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Chápu, že nenajdu někoho, komu už se v podnikání daří skvěle, a jen tak si vezme nějakého náhodného člověka (mě) a naučí ho vařit kliku lmao, spíš jsem doufal, že najdu někoho, kdo je mimo hru a je ochotný pomoct, nebo někoho, kdo je ve všech těch sračkách nový jako já, taky pomůže. nevím, proč lidi předpokládají, že hledám nějakého amfetaminového anděla, který by přiletěl a požehnal mi kuchařskými dovednostmi. jsem v rané fázi učení a v podstatě jsem houba atp, která nasává všechny znalosti, které můžu získat. dobře vypadající web. oceňuju to, velký muži
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hej, člověče :), jsem si jistý, že na fóru je spousta lidí, kteří jsou chemici v důchodu nebo dokonce ještě chodí a jsou ochotni pomoci!

Co se týče amfetaminů, mohu pomoci a je tu i mnoho dalších, kteří jsou ochotni pomoci zdarma!
Vše digitálním a bezpečným způsobem :)

Brzy otevřu chatovací místnost sezení, kde se lidé mohou ptát na otázky a získat podporu při vaření v reálném čase, zdarma!

Mám zde také komunitní skupinu, kde můžete zdarma položit všechny otázky, které máte.

Pokud jde o mě, veškeré znalosti o tajné chemii mám z tohoto fóra a od zdejších odborníků! Pomohli mi vytvořit mou laboratoř a pak ji i provozovat - pomáhali mi od první do poslední chvíle! Vše zdarma :)

Jen vynechejte z rovnice tu část, která není digitální, a budete na 100 % v bezpečí.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
To vše je snadné a dostupné na fóru. Důležité je, abyste nejprve našli činidla ve své zemi a zakoupili je.
 
Top