LSD a sex

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
LSD je jednou z nejstudovanějších a nejoblíbenějších psychodelik. Acidový trip je lépe zvládnutelný, ale někdy je nepředvídatelný, stejně jako v případě jiných psychedelik.

OBECNÉ INFORMACE

Účinky LSD se vyznačují mírným stimulačním působením, změněným stavem vědomí a také změnou vnímání. Naprostá většina uživatelů popisuje pocity při sexu pod vlivem LSD jako něco neobvyklého. Mnozí tvrdí, že to, co se dělo, cítili "jménem partnera." Podle jiných byly všechny okolní objekty naplněny láskou a "účastnily se" procesu. Ještě jiní viděli a cítili partnera úplně jinak. Jak se cítíte vy? Ani já, ani nikdo jiný vám na tuto otázku nedokáže dát přesnou odpověď.

DOPORUČENÍ

Rozhodně byste měli LSD vyzkoušet, než se odhodláte vyzkoušet sex v opojení touto látkou. Jestliže u jiných povrchově působících látek je to spíše doporučující, u LSD, stejně jako u všech ostatních psychodelik, je tato podmínka povinná. Přesně tak, jak se řídit nastavením a nastavením.


Způsoby použití

Vzhledem k tomu, že LSD se na trhu téměř vždy vyskytuje ve formě známek - jediným dostupným způsobem užití bude nasazení značky sublingválně na 10 minut.

Dávkování

Dobrou volbou pro první sexuální zkušenost bude 100-150 μg. I když máte zkušenost, neužívejte zvýšené dávky LSD pro chemsex - váš stav nebude vhodný pro sexuální intimitu nebo povede k negativní zkušenosti, která negativně ovlivní váš sexuální život v budoucnu.

Načasování

LSD se začne projevovat za 40-60 minut. Pokud je plánován sexuální trip, pak za 20-30 minut je vhodné začít s předběžným laskáním, které plynule přejde v sex - tímto způsobem určíte směr svého tripu svým vnitřním stavem. Po skončení pohlavního styku si můžete vzájemně sdělovat své dojmy, hovořit na toto téma a první příjemný dojem vás naladí na opakovaný sex. Budete mít 5-8 hodin na to, aby byl tento zážitek nezapomenutelný. Další možnost, ale zpravidla spontánnější - sex na úbytě akce. Je také zcela přípustný a může se stát poměrně příjemným zážitkem.

Kombinace

Candy Flip je klasická kombinace LSD a MDMA. Není to nejlepší kombinace speciálně pro sex, ale kontraindikace nemá, pokud máte s oběma látkami pozitivní zkušenost. Povinná podmínka: nejprve se užije LSD, a to až po 2-4 hodinách MDMA. V žádném případě tomu není naopak.

Vyhněte se kombinacím s jinými psychoaktivními látkami včetně marihuany - psychodelický účinek může být opakovaně zesílen a vést ke špatnému tripu.

NEBEZPEČÍ

Hlavním nebezpečím v rámci působení LSD je odchod na pásmový trip. To může způsobit nejen zkažený chemsex, ale také poškození sexuálního života a psychiky jako celku. Psychická traumata a negativní zážitky se snadno zaznamenají ve změněném stavu vědomí, ale vzhledem k sexuální orientaci tripu - s největší pravděpodobností v případě fixace myšlenek během tripu, tuto sféru ovlivní více než ostatní.

ZÁVĚR

Ze všech psychodelik je LSD jedním z nejvhodnějších pro chemsex. Hlavní je dodržovat jednoduchá pravidla a nesnažit se o vysoké dávky a nadměrné zvýšení psychedelické složky. Emoce, které budete prožívat, mohou být nepředvídatelné, a to je typické pro každý trip. Doporučuji každému, aby se několikrát zamyslel, než začne něco takového praktikovat.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
Za tento popis se mohu zaručit. Jednou jsem měl sex ve fázi přicházejícího LSD a byl to zvláštní, ale jedinečný zážitek. Měl jsem však problémy s udržením erekce, ale protože jsem se to naučil z předchozí zkušenosti, použil jsem mírnou dávku Tadalafilu asi 2-3 hodiny před sexem. Dokonce i takhle to bylo jen představitelné, než se objeví plný efekt, který řekl, že orgasmus byl velmi jedinečný, prodloužený, nějak `jsem byl orgasmus` spíše než to, že se mi stalo. Během mé úplně první zkušenosti s LSD (asi 70-80 mcg) se mi podařilo mít několikrát sex, ale bojoval jsem s erekcí, i takhle to bylo příjemné a nebyl problém s orgasmem. Serotonin si často zahrává s libidem a/nebo může způsobit anorgasmii (poměrně častý vedlejší účinek např. SSRI) a hlavní účinek LSD`s se připisuje serotoninovému receptoru (5HT2A).

Kdysi jsme s kamarádem četli zprávu nějaké ženy snad z 60. let (už si to přesně nepamatuju) a kamarád se o tom dodnes občas zmiňuje, strašně ho to fascinovalo. Ta žena měla sex během plného acid tripu a těsně před vyvrcholením (byla nahoře, seděla na svém příteli) inhalovala průlomovou dávku NN DMT. Popisovala to jako ´jaderné exploze´ orgasmu trvající celou věčnost. Dodala však, že muž by to nikdy nedokázal, protože ona byla `mimo` po několik minut a není možné, aby muž během takové epizody udržel erekci.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Je to proveditelné. lol. Chodil jsem se ženou na všech možných drogách, kterou jsem musel držet vší silou pokaždé, když jsme měli sex. Přísahám, že kdybych ji nedržel, skončila by škubnutím venku na ulici a já bych si říkal, kam se poděla?

Btw není dobrý nápad někoho držet na DMT, pokud by mohl ublížit sobě nebo ostatním.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vypadá to jako něco, co bych měl rozhodně vyzkoušet. Ale je to opravdu tak bezpečné? Myslím tím, jestli tím neublížím svému partnerovi?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Pokud máte s partnerem s touto látkou zkušenosti, dodržujete dávkování, důvěřujete si a vzájemně se opatrujete - nemělo by se stát nic špatného. Vyplatí se však začít s malými dávkami a vytvořit správnou atmosféru.
 

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Nikdy by mě nenapadlo, že je možné si tak zpestřit sexuální život, a dokonce s tak nečekanou příchutí. Díky!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Musím se zde také podělit o své 2 centy, já a můj partner jsme společně dělali kyselinu tunu krát, ale vždy ve skupinách na normálních večírcích. Pokaždé jsme se chtěli zbavit kloubu nebo vyhodit lidi z domu, abychom se mohli dostat dolů, teď děláme kyselinu pouze sami, protože se správnou osobou je kyselina a sex možná nejbližší věc k náboženskému zážitku, který jsme kdy měli.
Jediný způsob, jak to popsat, je, že se navzájem šukáme nejen tělem, ale i myslí!

Na druhou stranu jsme oba řekli, že se špatnou osobou by to mohlo být velmi nebezpečné. Řekněme, že jste byli se ženou několik měsíců a rozhodnete se to vyzkoušet, ona se zblázní na kyselinu, že si myslí, že je znásilněna! To není něco, co bych chtěl zažít. Byli jsme spolu deset let a byli jsme spolu 3 roky, když jsme to poprvé vyzkoušeli, s několika předchozími výlety bez sexu.

Doufám, že je to užitečné a zasvěcené, sex na kyselině oooooo dělat mě nadržený jen přemýšlet o tom haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Měl jsem sex na LSD s několikrát s několika různými partnery. Je to kurevsky divné! Popsal jsem to tehdy a stále, je to jako šukat s cizím ptákem. Máte pocit, že přijímáte rádiové signály nebo něco, co popisuje, co se děje, ale neděje se to vám. Jako když sledujete fotbalový zápas v televizi. Nejste tam, ale vidíte, jaké by to bylo, kdybyste tam byli.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Jedná se o velmi přesný popis! Mám podobnou zkušenost. Divná je nejlepší definice o_O
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Musím prostě milovat, když jsem zkroucený na kyselině !
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 2, 2022
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Zjistil jsem, že po kyselinovém tripu se zvyšuje potěšení. Během acid tripu se rozkoš příliš nemění a může být docela těžké udržet erekci v závislosti na intenzitě zážitku.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tadalafil a sildenafil jsou nutností, ale hej, máme to! Jsme opravdu požehnaní! Chudáci kluci v 60. letech museli vymyslet tantrický sex, že se jim to nepostavilo, představte si, máte nejlepší kyselinu, ochotnou nadšenou dívku a ochablou. Já bych brečel.
Takže jsme požehnaní, protože máme skvělou kyselinu A Viagru!

Jinak sex na kyselině je IMHO nejlepší, hmatové vylepšení, dotek a zvuk měnící se v barvy, ohňostroj v hlavě a dilatace času, mít orgasmus, ale i časově rozšířený orgasmus trvá věčně a věčně a dál.

Platí obvyklé výhrady: Buďte dobře odpočatí. Dbejte na hydrataci. Před cestou nejezte nic těžkého. Všichni účastníci musí mít s drogou zkušenosti. Nikdy nezapomeňte, že za A: za 12 hodin bude zase po všem a za B: nikdo nevidí, že jste na tripu, lidé to poznají, jen když jim to řeknete, takže jim to prostě neříkejte.
A vůbec: Pokud máte paranoidní sklony nebo latentní psychózu nebo jste jinak psychicky labilní, držte se kurva dál od silných látek ovlivňujících myšlení, jsou to idioti jako vy, kteří dělají perfektním drogám špatnou pověst.
 
Top