LSD krystaly do kapaliny

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, mám krystaly lsd a chci je přeměnit na kapalinu, abych z nich mohl vyrobit lsd papírové tablety nebo gelové tablety. Krystaly jsem si nevyrobil sám a o lsd toho moc nevím, takže mě prosím někdo může naučit, jak na to?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Krystaly jednoduše rozpustíte ve směsi methanolu a biodestilované vody v poměru 70/30. Pro každý gram LSD můžete vypočítat sílu každé kapky s ohledem na to, že 1 ml je 35-40 kapek v závislosti na každém kapátku. Abyste si mohli připravit svůj blotter, spočívá trik v tom, že si zakoupíte blotterart na kterékoli dostupné stránce blotterart a jakmile budete mít vše připraveno, uděláte si etxa lůžko z hřebíků nebo připínáčků a na něj položíte svůj list a pomocí injekční stříkačky rozptýlíte kapku po kapce na každý blotter. dissolution of lsd. Obvykle jsou listy obvykle 500 čtverců, položte list na své lůžko z hřebíků a pokud chcete do každého z nich dát 100mcg, musíte rozpustit 50mg krystalu ve 20ml alkoholu/vody a ve směsi dobře rozpustit vaše LSD, vložit ho do geringilu a rovnoměrně rozprostřít na list, jednu kapku na každý označený čtverec, a tak získáte dobré rovnoměrné rozložení ve vašem blotterartu.
 
Top