Problémy s tvorbou soli tartrátu LSD

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Ahoj lidi, opravdu se trápím s tvorbou vinného kamene z volné báze.

Tohle byl můj třetí pokus, první dva byly trochu chaotické a rozpouštědlo asi nebylo bezvodé, množství vinného kamene bylo také na oko, aby nedocházelo ke ztrátám při přenášení vloček frebazy v nádobě na vážení. Myslím, že tvorba hemi a ditartrátu si mohla vzájemně bránit v krystalizaci, takže pro poslední pokus bylo použito stechiometrické množství.

Začal jsem s 1060 mg krémově zbarvené frebazy, která byla rozpuštěna ve 4 ml bezvodého teplého methanolu, bylo přidáno 245 mg kyseliny vinné, která se během několika sekund rozpustila. Roztok byl několik minut míchán, pak byl po kapkách přidán éter, čímž bylo zajištěno, že se sraženina způsobená kapkou rozpustí, než byla přidána další.

Velmi pomalu se roztok zakalil, přidalo se několik dalších kapek a roztok se několik minut míchal.

Po 10 minutách jsem zkontroloval postup a bohužel stejně jako v případě jiných minulých neúspěšných pokusů se objevil olejovitý zbytek.

bez jakéhokoli krystalu. Pokud má někdo nějakou radu, byl by nesmírně vděčný.

Níže přikládám fotografii volné báze.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Proč máte nějaké koule, brácho, když se snažíte tartrovat celou dávku místo malých frakcí , krystalizace může být fintička, jak víte, a jen tři pokusy, vy pane jste gentleman a učenec.
Velká úcta
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
No zní to jako trochu méně kapaliny pro Převést na sůl methanol vyschnout pryč rychle bych zkusil s čistou vodou/methanolem a trochu tepla je potřeba pracovat ve tmě pak to Začne svítit oranžově, když se stane tratrátem Sůl
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, podařilo se vám od původního příspěvku dosáhnout nějakého úspěchu?

Jsem v podobné fázi, nicméně místo rezidua jsem přešel na vysoce viskózní "rosolovitý" útvar, který se mi nepodařilo vykrystalizovat do pevné struktury. Pokusil jsem se část roztoku odpařit, abych snížil podíl methanolu, nicméně to nemělo žádný účinek. Z jiného soudku: dosáhl jste volné formy pomocí reakce PyBOP? Nebo jinou reakcí?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Máte někde přístup ke spektrometru ? z čeho se vyrábí nebo izoluje volná báze ? LSD je prvotřídní chemie, není to vaření pervitinu, haha.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Stačí mi napsat, pokud budete potřebovat podporu, mohu vám s tím pomoci ! s pozdravem
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Vyrobil jsem LSA tratrát nejsem si jistý, jak odlišně se chová při přeměně na sůl , použil jsem alkohol / a čistou vodu nejsem si jistý, jaké poměry přesně, ale fungovalo to dobře po přidání kyseliny tratrátové pomalu s trochou tepla to začalo oranžově svítit ve tmě, což je znamení pro záření, které je vždy s kyselinou. jak jste to úplně udělal, bylo to jisté, bez oleje a vody?
 
Top